Connect with us

Apex Legends

Apex Legends’a gece modu geliyor!

Shadow Squad ile tanışmaya hazır olun!

Uzun zamandır konuşulan Gece Modu tam olarak olmasa da Cadılar Bayramı etkinlikleri dahilinde Apex Legends’a ekleniyor.

Apex’in oyun dosyalarını biraz karıştıran That1MiningGuy isimli bir kullanıcı “Shadow_Squad_mode_about,” isimli yeni bir oyun modu koduna rastlamış. Terkedilmiş bir Kings Canyon haritasında oynanacak olan modda ayrıca zaman dilimi de oyuncuları Cadılar Bayramı havasına sokmak için gece olacak.

Normal Apex maçlarındaki gibi oyuncular ölümüne mücadele edecek fakat bu sefer farklı bir etken de bulunuyor. Ölen oyuncular oyundan çıkmayıp Shadow Squad takımında tekrar doğacaklar. Yaşayan Legendları yakalamak için daha hızlı olacaklar ve melee hasarları daha fazla vuracak. Yaşayan oyuncu sayısı 10’a düştüğünde ise yaşayanlar bir takım olup Shadow Squad’dan kaçmaya çalışacaklar.

Ayrıca yine üye yeni Cadılar Bayramı kostümlerini de sızdırmış. Respawn Entertainment görünüşe göre Apex’i 3. sezonda tekrar ilgi odağı yapmaya çalışacak, ne kadar başarılı olacaklarını hep beraber göreceğiz.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Apex Legends