Connect with us

Espor

Aren Ünal artık Sangal Esports bünyesinde!

Aren Ünal Sangal Esports bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak yer alacak.

Aren Ünal Sangal Esports

Sangal ailesi, büyümeye devam ediyor ve heyecan verici bir yeni üye ile güçleniyor. Yemeksepeti’nde gösterdiği başarılarla tanınan Aren Ünal, artık Sangal bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak görev alacak.

Aren Ünal, Yemeksepeti’nde elde ettiği deneyim ve başarılarıyla adından söz ettirmiş bir isim olmakla beraber bu yeni rolünde, Sangal’ın pazarlama stratejilerini yönlendirecek ve markanın büyümesine katkı sağlayacak.

Sangal Esports sitesinde yaptığı açıklamada “6 yıldır rekabetçi espora odaklandıktan sonra şirket yapımızı Aren Ünal ile güçlendirmenin heyecanını yaşıyoruz! Türk online teslimat devi Yemeksepeti ile nice başarılı yıllara imza atan Aren, pazartesi günü yeni yolculuğuna başlayacak.” dedi.

Aren Ünal Sangal Esports bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak yer alacak

Sangal Esports CEO’su Hamza Sönmez, Aren Ünal için şunları söyledi: “Uluslararası stratejileri doğrultusunda büyümeye devam eden ekibimiz, Pazarlama Direktörü kısmını Aren ile tamamladı. Bu hamle Sangal’ın büyümesinde önemli bir rol oynayacak ve gelecekte bizim için birçok yeni fırsatın kapısını açacak.”

Aynı zamanda Aren Ünal, Sangal Esports bünyesinde olmaktan oldukça heyecanlı olduğunu dile getirerek şunları paylaştı: “Espor ekosistemine olan tutkum ve 10 yılı aşkın deneyimim hem oyuncu hem de kurumsal yönetici olarak beni bu noktaya getirdi. Yemeksepeti’nin espor bölümünün kuruluşundan bu yana içindeyim ve ekosisteme büyük katkılar sağladık. Yeni maceralarıma ve girişimcilik yolculuğuma Sangal ile devam edeceğim için çok heyecanlıyım. Avrupa e-spor sahnesinin her alanında yarışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

Aren Ünal, Sangal ailesine katıldığı için tebrik ediyor ve gelecekteki başarılarını sabırsızlıkla bekliyoruz.


İlginizi Çekebilir:

Sangal Esports CS:GO oyuncusu Kyuubii Alman takımında!

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor