Connect with us

Espor

Assassin’s Creed topluluğu bağış kampanyası başlattı

Ubisoft, sevilen oyun serisinin topluluğu ile bir kampanya başlattı.

Assassin's Creed topluluğu bağış kampanyası başlattı

Türkiye’yi sarsan depremden bu yana 18 gün geçti ancak depremin yaralarını sarmaya yönelik çalışmalar devam ediyor. Fransız bir oyun firması olan Ubisoft’un oyunu Assassin’s Creed topluluğu bağış kampanyası başlattı. 2007’den bu yana bir efsane haline gelen oyun serisi Assassin’s Creed topluluğu, konu hakkında ayrıntılı bir açıklama yayınladı.

Hem sosyal medyalarında hem de sitelerinde yayınladıkları mesajda Türkiye ve Suriye’de meydana gelen çok sayıda depremin ardından etkilendiklerini söylediler. Amaçlarının, dünyanın dört bir yanındaki Assassin’s Creed hayranlarını bağış yapmaları için harekete geçirmek olduğunu söyleyen Ubisoft, Assassin’s Creed ekibi ve topluluk üyeleri ile birlikte destekçileri tarafından bazı ödüller kazanabileceğiniz fırsatları içeren etkinlikler düzenleyeceğini de açıkladı. Bu bağış kampanyası 7 Mart’a kadar sürecek.

Assassin’s Creed topluluğu kampanyasında bağışlar Save The Children vakfına gidecek

Topluluk, bağış kampanyasını planlarken ilk hedeflerinin Save The Children vakfı için 5000 dolar toplamak olduğunu belirtti ve bu miktara 21 saat içinde ulaştıklarını açıkladı. Şimdi hedefleri ise 10.000 dolar.

Bağışlarının Save The Children vakfına gönderileceğini açıklayan topluluk, ayrıntılı bir bağış kılavuzu da yayınladı:

‘’Evler, binalar ve temel altyapılar hasar gördü veya yıkıldı. Çocukların acil olarak yiyecek, barınak ve sıcak giysilere ihtiyacı var. Bağışınız ne kadar olursa olsun çok şey ifade ediyor ve aşağıdaki gibi olabilir:

$10 yetersiz beslenmiş bir çocuğa 10 gün boyunca yiyecek sağlayabilir.

$50 evlerinden olan çocuklara 10 sıcak battaniye sağlayabilir.

$100 acil durumdaki bir aile için bir aylık yiyecek sağlayabilir.

$175 beş aileye acil barınak malzemeleri sağlayabilir.”

Canlı etkinlikler ve ödüller ile bağış yapmaya teşvik edecekler

Bu iki haftalık süreç boyunca, Assassin’s Creed topluluğu canlı etkinlikler düzenleyeceği bir takvim yayınladı. Bu canlı yayınlarda ve etkinliklere katılarak bağış yapanları da ödüllendireceğini söyledi. Twitch ve Youtube canlı yayınlarına katılarak bu ödüllerden birini kazanabilirsiniz ve bunun için bağış yapmanız gerekiyor.

Ne kadar çok bağış alırlarsa o kadar çekiliş yapacaklar ve bunları bağış yapanlara verecekler. Ödüller arasında daha önce satışa çıkarılmayan, sadece topluluk lideri programları için tasarlanmış ürünler de var.

İki haftalık kampanyalarında, bağışları sayarak en çok bağış yapan iki kişiye de iki ayrı büyük ödül verilecek.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Sistem Gereksinimleri 2023: VALORANT Kaç GB?

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor