Connect with us

Güncel

Assassin’s Creed Valhalla haritası çıkış öncesinde ortaya çıktı!

Çıkışına sayılı saatler kalan AC: Valhalla’nın haritası ortaya çıktı!

Ubisoft tarafından geliştirilen ve bu senenin en çok beklenen yapımlarından olan Assassin’s Creed Valhalla haritası çıkışa saatler kala sızdırıldı.

Assassin’s Creed fanlarının büyük heyecanla beklediği Valhalla için artık sayılı saatler var. Yeni nesil konsolların çıkışı ile daha da büyük heyecan kazanan yapım 10 Kasım 2020 tarihinde çıkışını yapacak. Çıkış için çok kısa bir süre kalmışken oyun hakkında sızıntılar da gelmeye devam ediyor. Bu sızıntılardan en yenisi ise Assassin’s Creed Valhalla haritası oldu.

Hem viking diyarı Norveç’te, hem de İngiltere’de geçen Assassin’s Creed Valhalla’nın haritası da oldukça tatmin edici görünüyor. Oyunda çeşitli bölgelerden oluşan 5 farklı harita oyuncuların karşısında çıkacak gibi görünüyor. Bu haritaların arasında “Tanrılar Diyarı” olarak bilinen Asgard da mevcut. Haritalardan en büyüğü İngiltere, en küçüğü ise Jotunheim olacak gibi görünüyor. Haritaların tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla 10 Kasım 2020 tarihinde PC, Xbox One, PS4, Xbox Series X/S, PS5 ve Stadia platformlarında çıkışını yapacak. PC üzerinde Uplay ve Epic Games platformlarından Assassin’s Creed Valhalla sahibi olabilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla haritası

 

Elinden kalem düşmeyen...

1 Yorum

1 Comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel