Connect with us

Espor

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Dijital Oyunlar ve Espor eğitimi düzenliyor!

Eğitime tam katılım sağladığınız takdirde sertifika alabilirsiniz

balikesir-genclik-ve-spor-il-mudurlugu-dijital-oyunlar-ve-Dijital Oyunlar ve Espor espor-egitimi-duzenliyor

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi işbirliği ile gençlere yönelik online Dijital Oyunlar ve Espor eğitimi düzenlenecek. Türkiye’de espor’un yükselişe geçmesiyle birlikte birçok ilde kurulan espor merkezlerinin ve oluşumlarının bu tarz eğitimler düzenlediğini sıkça görmeye başladık. Resmi devlet kurumlarının da espor’a hakettiği değeri vermeye başladığını görmek oyun severleri mutlu ediyor. İşte detaylar:

  • Eğitim, kontenjan ile sınırlıdır. Başvuru yoğunluğuna göre farklı sınıflar açılacaktır.
  • Eğitimin süresi 25 saattir.
  • Ders programı, başvurusu kabul edilen öğrenciler için oluşturulacak grupta paylaşılacaktır. Dersler akşam saatlerinde olacaktır.
  • Eğitim sonunda yapılacak çoktan seçmeli sınavda 70 üzeri alan öğrenciler sertifika almaya hak kazanacaktır.Belgeler e-posta adreslerine gönderilecektir.
  • Olağanüstü bir durum ve geçerli mazeret olmadıkça tüm derslere %100 katılım şartı vardır. Tüm katılımcılarımızın yoklaması kullanılan programa entegre olan bir uygulama ile kayıt altına alınmaktadır. Bu nedenle gerçek adınız ve soyadınız ile giriş yapmalısınız.
  • Eğitime devam sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Son başvuru tarihi 10 Mayıs 2021.


İlginizi Çekebilir:

Playstation şirketi ünlü iletişim uygulaması Discord ile partnerliğini duyurdu

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor