Connect with us

Oyun

Battlefield 6’nın yeni bilgileri sızdırıldı!

EA Games olarak da bilinen Electronic Arts’ın sevilen oyun serilerinden Battlefield, yeni oyunuyla yıl sonuna doğru hayranlarıyla buluşacak.

battlefield 6

EA Games olarak da bilinen Electronic Arts’ın sevilen oyun serilerinden Battlefield, yeni oyunuyla yıl sonuna doğru hayranlarıyla buluşacak. Serinin başında II. Dünya savaşı ve Vietnam savaşlarını konu alan oyun, daha sonra modern savaşları konu almaya başlamıştır. Serinin 17. Oyunu olan Battlefield V’in ardından ise ana seriye dahil olacak Battlefield VI 2021’in sonlarında piyasaya çıkacaktır. Henüz yılın başlarında olduğumuzu düşünürsek bu büyük buluşma için hayli zaman olsa da Battlefield 6 hakkında birçok bilgi sızdırılmış durumda. 

Call of Duty ve Battlefield oyunları denince güvenli bilgiler veren Tom Handerson, Youtube hesabından yaptığı açıklama Battlefield 6’nın sadece “Battlefield” olarak adlandırılacağını ve oyunda 128 kişiye kadar destekleye battle royale modunun bulunacağını ifade etmiştir. Ayrıca oyun büyük ölçüde ana serinin 3. Oyunu olan Battlefield 3’ten ilham alarak esintiler barındıracak. 

PS 4 ve XBOX için farklı stüdyolar tarafından geliştirilmeye devam eden Battlefied oyunu EA Games büyük çaba sarf ediyor. Bu durumdan dolayı da oyun ancak 2021’in sonlarına doğru yayınlanabiliyor. 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun