Connect with us

Espor

BBL Esports VALORANT takımına Eren ”Brave” Kasırga’yı kattı!

BBL Esports VALORANT takımının yeni üyesi Eren “Brave” Kasırga oldu.

BBL Esports VALORANT takımına Eren ''Brave'' Kasırga'yı kattı!

BBL Esports’un bir süredir merakla yeni bir adım bekleyen taraftarları için beklenen gün geldi çattı. 19 Ekim Çarşamba gününün öğle saatlerinde ilk olarak takımın sosyal medya hesaplarından taraftarları heyecanlandıran bir paylaşım yapıldı, akşam saatlerinde ise BBL VALORANT takımının yeni üyesi açıklandı.

Saat 19.00 sularında yapılan sosyal medya duyurusuna göre Eren ”Brave” Kasırga, BBL Esports VALORANT takımına katıldı. Kariyerinde daha önce DenizBank İstanbul Wildcats, Kafalar Esports, Papara SuperMassive Blaze gibi takımlarda mücadele eden oyuncu, geçtiğimiz günlerde logosunu değiştirmesi ile gündeme gelen BBL ekibi ile ter dökecek.

Transferin duyurulmasının ardından yaptığı paylaşımda BBL Esports Genel Menajeri Özgür “root” Alagül, Eren’i VALO öncesi kariyeri dahil 2 yıldan fazla süredir tanıyan ve takip eden biri olarak birlikte çalışacağımız zamanı dört gözle bekliyordum. Hoş geldin! Nice zaferlere! sözlerini dile getirdi.

Brave’den eski takımı SuperMassive Blaze’e veda

Sevilen oyuncunun 2021 yılının Mayıs ayından beri formasını giydiği takım olan Papara SuperMassive Blaze de bir veda paylaşımı yaptı. Takım Brave’e “Kadro kurulduğu ilk günden beri adının hakkını sonuna kadar vermiş, takımımız ve ülkemizin başarısının büyük emekçisi, Berlin’de bizi gururla temsil etmiş büyük oyuncumuz Eren “Brave” Kasırga’ya veda ediyoruz. Yolun açık olsun Supermassive Brave” sözleri ile veda ederken, 19 yaşındaki genç oyuncu ise yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:

“Kadro kurulduğundan beri bünyesinde bulunduğum SMB ile yollarımız bugün ayrılıyor. Takım arkadaşlarıma, sosyal medya ekibine, yönetime her şey için çok teşekkür ederim. Özellikle her zaman yanımda olan Atahan Dikmen ve Bora Koçyiğit abiye ayrıca çok teşekkür ederim.”

BBL Esports’tan Brave’e özel video

Oyuncu yeni takımında ise özel bir video ile karşılandı. Yayınlanan iki dakikalık videoda Özgür “root” Alagül, Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, Ferit “wtcN” Karakaya ile birlikte Eren “Brave” Kasırga da yer alıyor.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT 5.08 Yama Notları paylaşıldı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor