Connect with us

Espor

BBL LEGOO VALORANT oynamaya ara verdiğini açıkladı!

Semih “LEGOO” Selvi profesyonel kariyeri hakkında oldukça önemli bir açıklamada bulundu.

BBL LEGOO VALORANT oynamaya ara verdiğini açıkladı!

Takım kaptanı olduğu BBL Esports ile VCT de dahil olmak üzere birçok dereceye imza atan Semih “LEGOO” Selvi, 18 Mayıs Salı gününün akşam saatlerinde Twitch üzerinden açtığı canlı yayında oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

Canlı yayını açtıktan kısa süre sonra yaptığı açıklamada profesyonel oyuncu son zamanlarda yer aldıkları turnuvaların ardından kendi talebi ile profesyonel oyunculuğa ara verdiğini duyurdu.

Gambit karşılaşmasının ardından takım yönetimine bu kararını ilettiğini belirten oyuncu, yıllardır bu işi yaptığını ve mental olarak yorulduğunu, bu yüzden iyi oynayabilecekken bile oynayamadığını söyledi.

LEGOO açıklamasında “Sadece takımı geriye çekmek istemiyordum. Mental olarak kendimi hazır hissetmediğim durumda, takımımı geriye çekmek istemiyorum. Daha önce Ferit’in de yaptığı gibi ayrılırken takımı geriye çekmek istemediği için bırakmıştı. Ben de aynı o şekilde şu anlık ara veriyorum diyelim. Bırakıyorum değil. Takımla beraberim. Sizler gibi ben de BBL’in başarılı olmasını istiyorum.” dedi.


İlginizi Çekebilir:

imoRR Sangal Esports’a geri döndü!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor