Connect with us

Güncel

Bedava PES 2021 versiyonu eFootball PES 2021 LITE çıktı!

eFootball PES 2021 LITE konsol ve PC için çıkışını yaptı!

eFootball PES 2021 LITE

Konami’nin sevilen yapımı eFootball PES serisinin en yeni bedava oyunu eFootball PES 2021 LITE, diğer bir deyişle Bedava PES 2021 versiyonu çıktı!

Futbol oyunlarını sevenlerin özellikle odağına olan PES serisini oyuncular yıllardır büyük keyifle oynuyor. 2020 yılında ise ilk defa yapımcı Konami, yeni bir oyun yayınlamadı. Yayınlanan oyun eFootball PES 2021, geçen seneki oyunun kadro güncellemesi almış hali oldu. Bunun arkasında ise neden olarak eFootball PES 2022 için çalışmak istediklerini açıkladılar.

Bugün itibarıyla ise eFootball PES 2021’in bedava sürümü olan eFootball PES 2021 LITE çıkışını gerçekleştirdi. Bu yapımı oyuncuların daha iyi bildiği adıyla Bedava PES 2021 versiyonu olarak tanımlayabiliriz.

Bu sürüm ile oyunun en popüler özelliklerinden olan myClub moduna erişmeniz mümkün. Hem full versiyon hem de LITE versiyon oyuncuları ile karşılaşabileceğiniz PVP modu da bu sürüm ile erişilebilir. Ayrıca oyunda yer alan Yerel Maç ve Ortaklaşa modlarında ise tanıdığımız pek çok takım yer alıyor. Bunları Manchester United, Barcelona, Juventus, FC Bayern Munchen ve Arsenal olarak sıralayabiliriz.

eFootball PES 2021 LITE, PS4, Xbox One ve PC platformlarında şu anda indirilebilir durumda.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel