Connect with us

LoL

Bel’Veth ile birlikte şampiyon tanıtımlarının yeni sesi Harun Can oluyor!

Bir dönem sona erdi! League of Legends Şampiyon Tanıtımı videolarının sesi artık Harun Can!

Bel'Veth ile birlikte şampiyon tanıtımlarının yeni sesi Harun Can oluyor!
Fotoğraf: YouTube/Harun Can

League of Legends severlerin merakla beklediği yeni şampiyon Bel’Veth için şampiyon tanıtım ve oynanış videosu 9 Haziran günü paylaşıldı. Oyuncular LoL’ün en yeni şampiyonunun yetenekleri ile birlikte Harun Can’ın oyunun klasikleşmiş Şampiyon Tanıtımı videolarının yeni seslendirmeni olduğunu öğrendi.

9 Haziran günü League of Legends Türkiye YouTube kanalı üzerinden paylaşılan videoda 12.11 Yaması ile birlikte oyuna eklenen yeni şampiyon Bel’Veth’in yetenekleri tanıtılırken, Şampiyon Tanıtımı videolarının yeni ismi açıklandı.

Video ile birlikte yapılan açıklamaya göre yıllardır Şampiyon Tanıtımı videolarını seslendiren Akay Taşkıntuna, atıldığı yeni maceralar nedeniyle League of Legends’a veda ediyor. Bel’Veth’le birlikte Şampiyon Tanıtımı’nın yeni sesi ise Harun Can oluyor.

Harun Can: “İyi oyunlar arkadaşlar… Aranızda olmak güzel…”

Oldukça sevilen bir isim olan Harun Can, geçtiğimiz dönemde Mr. Robot, Gossip Girl, Suicide Squad, The Witcher ve Deadpool gibi popüler yapımlar haricinde pek çok projeye sesi ile katkı sağlamıştı.

Seslendirdiği ile Şampiyon Tanıtımı videosuna bir yorum bırakan Can, League of Legends oyuncuları ile “İyi oyunlar arkadaşlar… Aranızda olmak güzel… Teşekkür ederim. Seviliyorsunuz. Gülümseyin.” mesajını paylaştı.

Oyuna son eklenen şampiyon Bel’Veth için hazırlanan Şampiyon Tanıtımı videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

League of Legends 12.11 Yama Notları yayınlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL