Connect with us

Espor

Beşiktaş Esports CombatRy’yi Valorant kadrosuna dahil etti

Beşiktaş Esports (@bjkesports) Valorant kadrosuna güç kattı!

Beşiktaş Esports

Hatırlayacağınız üzere Beşiktaş Esports Valorant sahnesine ilk olarak 5NOOBS kadrosunu bünyesine katarak girmişti. İlerleyen süreçlerde takıma katılan Nisay’ın Riot tarafından turnuvalardan men cezası alması sonucunda kadro ile yollarını ayırmıştı. Valorant esporuna uzun bir ara veren Beşiktaş Fındık Espor kadrosunu çatısı altına alarak Valorant sahnesine geri dönmüştü.

Bir türlü kadro istikrarını sağlayamayan Beşiktaş geçtiğimiz haftalarda takıma yeni bir koç ve bir yeni oyuncu katmıştı. Beşiktaş yakın zamanda koç rolünde Bedirhan ‘Raavas’ Avcı ve yeni bir oyuncu olarak Serhat ‘Lauzen’ Koca ile anlaşma sağlamıştı. Beşiktaş ekibinden Valorant kadrosu için yeni bir oyuncuyla anlaşıldığı haberi geldi. Cenk ‘CombatRy’ Erşahin Beşiktaş Esports Valorant kadrosuna katıldı. CombatRy artık Valorant sahnesinde Beşiktaş formasıyla mücadele edecek.

CombatRy’nin takıma katılma haberi Beşiktaş’ın sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımla duyuruldu. Yapılan paylaşımda oyuncuya bir hoş geldin mesajı yayınlandı. Beşiktaş ekibi kadrolarını CombatRy ile güçlendirdiklerini belirtti.

 

”It’s CombatRy! VALORANT kadromuz CombatRy ile daha da güçleniyor. Ailemize hoş geldin!”

 

CombatRy daha önce Elektronik Denetleme Sistemi ve fastPay Wildcats gibi takmlarda boy göstermişti. CombatRy’nin katılmasıyla birlikte Beşiktaş Esports Valorant kadrosunda şu anda 7 oyuncu bulunuyor.

Beşiktaş Valorant takımı son olark katıldığı VCT Aşama 2 Challengers 1 Türkiye turnuvası son 16 turunda OtherSide Esports takımına karşı 2-0 kaybederek turnuvaya veda etmişti.

 

Güncel Beşiktaş Esports Valorant Kadrosu

  • Tevfik ‘iHorrible’ Metin
  • Anıl ‘Noffe’ Turcan
  • Enes ‘m4rco’ Karaca
  • Serhat ‘Lauzen’ Koca
  • Arif ‘daNN’ Gümüş
  • Furkan ‘MrFaliN’ Yeğen
  • Cenk ‘CombatRy’ Erşahin
  • Bedirhan ‘Raavas’ Avcı (KOÇ)

 

Türkiye Espor Futbol Ligi’nde 21. hafta karşılaşmaları başlıyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor