Connect with us

LoL

Beşiktaş Esports destek oyuncusu Kairos’un sözleşmesi sona erdi

Genç destek oyuncusu Kairos’un Beşiktaş Esports ile sözleşmesi sona erdi.

Beşiktaş Esports destek oyuncusu Gürsu “Kairos” Kömürcü’nün takımıyla olan sözleşmesi sona erdi.

Profesyonel kariyerine ATLAS eSports takımıyla başlayan Kairos, kısa bir süre sonra Yükselme Liginde mücadele veren ÇİLEKLER takımına transfer olmuştu. VFŞL Yaz Mevsimi’nde DarkSide ile birlikte performansını yükselten genç destek takımların dikkatini çekmeyi başarmıştı. Kairos, Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde mücadele edecek olan Team Cappadocia takımıyla anlaştı. 2018 Yükselme Ligi Kış Mevsimi Finalleri’ni 3. Sırada tamamlayan Team Cappadocia VFŞL elemelerinde HWA Gaming’e 3-1 kaybeden YLF 2. Si Beşiktaş Esports ile karşı karşıya geldi. BO5 düzeninde oynanan maçı Beşiktaş Esports 3-0 kazanmıştı.

Kariyerinin zirve dönemlerinde yer alan Kairos, Team Cappadocia kariyerini sonlandırarak Şampiyonluk Ligi’nde yer alan Dark Passage takımıyla anlaştı. 2018 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde Dark Passage takımı formasıyla 8 maça çıkan genç destek, 1 galibiyet 7 mağlubiyet görerek takımdan ayrıldı. 2019 Kış Mevsiminde takımsız olan Kairos, Beşiktaş Esports Akademi takımından gelen teklifi kabul etti. Takımıyla iyi bir sezon geçiren Kairos, Akademi Ligi Playoff’larına kalma başarısı göstermişti. Akademi Ligi Playoff’larında 1907 Fenerbahçe ile karşılaşan ekip rakibine 3-2 yenilerek veda etmişti.

O süreden beri vadide yer alma şansı bulamayan Kairos, dün kendi Twitter hesabından takımıyla olan sözleşmenin sona erdiğini duyurdu ve takım arkadaşlarına teşekkür etti.  Ayrıca Kairos ayrılık sonrası takım tekliflerine şimdilik kapalı olduğunu duyurdu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL