Connect with us

Espor

Beşiktaş’ın genç yıldızı Dorukhan Toköz: “Counter-Strike meraklısıyım.”

Dorukhan Toköz de Counter-Strike bağımlısı. İşte detaylar:

Beşiktaş’ın genç yıldızı Dorukhan Toköz, TFF’nin Tam Saha Dergisi’ne özel açıklamalarda bulundu. Futbol kariyeri hakkında konuşan Dorukhan, hobilerinin sorulduğu soruya “Küçüklüğümden beri Counter-Strike meraklısıyım.” dedi.

Hayatımdaki tek fark İstanbul’da olmam

Ünlü bir futbolcu olduktan sonra hayatında yaşadığı değişiklikler sorulunca her şey aynı tek fark artık Eskişehir’de değil İstanbul’dayım yanıtını veren Dorukhan, “Dört sene önce de büfemiz vardı, hâlâ var. Dört sene önce ağabeyim oradaydı, hâlâ orada.” dedi.

dorukhan toköz, beşiktaş, futbol, counter strike, cs, csgo, tff

Taraftarın gücü bir şehir efsanesi değil

Taraftarların maç sırasında bağırmalarını ve tezahürat yapmaları hakkında da konuşan Dorukhan, taraftarın gücünün bir şehir efsanesi olmadığını ve hem kendilerini hem de rakip oyuncuları etkilediğini söyledi. Taraftar ıslıkladığı zaman daha fazla baskı yapmak “Gol, gol!” diye bağırdıklarında ise daha fazla atak yapmak istediklerini söyledi.

Küçüklüğümden beri Counter-Strike meraklısıyım

Hobileri hakkında gelen soruya ise herkesi şaşırtan bir cevap veren Dorukan, “Oğuzhan ve Necip ağabeyle çıkarsam oyun oynarız. Mustafa ağabeyle çıkarsam özel bir yerde güzel yemekler yeriz. Bir de bilgisayar oyunlarını çok seviyorum. Küçüklüğümden beri ‘Counter Strike’ meraklısıyım.” dedi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor