Connect with us

Espor

Bir FaZe Clan oyuncusu hile gerekçesi ile banlandı!

Jarvis bu noktadan sonra ne yapacak?

FaZe Clan oyuncusu olmasının yanı sıra popüler bir Fortnite Youtuber’ı da olan Jarvis oyunda hile kullandığı gerekçesiyle kalıcı olarak banlandı. Jarvis videosu sırasında hile kullandığını açıkça belirterek bunun yalnızca eğlence için olduğunu söylüyordu. Ancak Epic Games yetkilileri bu duruma pek aldırmamış olacaklar ki Jarvis’i oyundan ömür boyu banladılar. Böylece Jarvis’in profesyonel Fortnite kariyeri de ağır bir darbe almış oldu.


Oyunun solo ve playground modlarında hile kullanan Youtuber her ne kadar eğlence için masum bir yola başvurmuş gibi görünse de Epic Games Hizmet Sözleşmesini de açıkça ihlal ediyor. Bu noktada Epic Games cephesi başarılı oyuncuyu banlamakta pek de haksız sayılmazlar. Olay sonrasında yüklediği özür videosun ile olaydan ders aldığını söyleyen ve yaptığının yanlış olduğunu kabul eden oyuncu için bir af çıkacak mı hep birlikte göreceğiz.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor