Connect with us

Espor

Brave: “Dürüst olmak gerekirse o kadar da iyi değiller”

Eren “Brave” Kasırga, VALORANT Masters: Berlin öncesi Upcomer’a konuk oldu.

Brave: "Dürüst olmak gerekirse o kadar da iyi değiller"

SuperMassive Blaze ekibinde forma giyen ve ülkemizi 2021 VALORANT Champions Tour Aşama 3 – Masters: Berlin’de temsil edecek olan Eren “Brave” Kasırga, etkinlik öncesi Upcomer’ın YouTube kanalında yayınlanan, Yinsu Collins ve Tyler Erzberger tarafından sunulan Showstopper programına konuk olup kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Yinsu Collins’in VALORANT Masters: Berlin’deki takımları sıraladığı liste hakkında konuşan Brave, Brezilya takımlarından bahsettiği açıklamasına şu sözler ile devam etti: “Dürüst olmak gerekirse o kadar iyi değiller. Bence EMEA veya NA dışındaki takımlar A veya S seviyesinde değil. Bence EMEA ve NA başka bir seviyede belki Kore bölgesi A seviyesinde çünkü onlar zekiler.” dedi.

Brave: “Diğer oyunculara göre 6 ay dezavantaja sahibim”

Röportajda espor dünyasındaki hikayesinden de bahseden başarılı oyuncu VALORANT ile tanışma sürecini de anlattı. Beta sürecinden beri VALORANT oynadığını belirten oyuncu oyun çıktıktan sonra 6 ay boyunca oyunu bırakmak zorunda kaldığını ve yaşadığı dezavantajı şu sözler ile anlattı:

“Oyun çıktıktan sonra oyunu bırakmak zorunda kaldım çünkü başka bir oyunda profesyoneldim ve orada oynamam gerekiyordu. Diğer oyunculara göre 6 ay dezavantajım vardı ama geri döndüğümde arkadaşlarım ile bir takım kurdum.”

VALORANT Masters: Berlin’de karşı karşıya gelmek istediği takım sorusuna ise Amerikalı Sentinels olarak cevap veren Kasırga, bu isteğini “Gruptan çıkabilirsek onlarla oynamak istiyorum çünkü gruptan çıkıp onlarla karşılaşıp kazanırsak bir ivme ve Hype yakalayıp turnuvayı kazanabiliriz.” sözleri ile açığa kavuşturdu.

Buraya tıklayarak röportajın tamamına Upcomer’ın YouTube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

2022 Asya Oyunlarında 8 espor oyunu olacak!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor