Connect with us

Video Konusu

Bronz Ligindeyseniz Almamanız Gereken 5 Şampiyon

Bronzsanız bu şampiyonları oynamayın, istatistikler kaybettiklerini söylüyor!

“Bronzdan nasıl çıkarım?” veya “Bronzda hayatta kalma rehberi” olarak birçok öneri sunulabilir ama biz bugün sizlere ne yapmamanız gerektiğini anlatacağız. Son bir ay içinde Bronz oyuncular tarafından tercih edilip en fazla kaybetme oranlarına sahip şampiyonları listeledik. Karşınızda Bronz liginde almamanız gereken 5 şampiyon!

5) Elise

Kırılgan ormancılar oyunun erken aşamasında hasar yükünü çekiyor olsalar da oyun uzadıkça takıma yük olmaya başlıyorlar. Önceliğimiz takımı taşımak yerine takımla birlikte hareket olacaksa Elise’den ve Elise’in klasik eşya diziliminden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Bronz oyuncular arasında da sıklıkla seçilen Elise, bronz liginde en fazla kaybetme oranına sahip beşinci şampiyon olarak yer alıyor. Belki almak istemeyebilirsiniz.

4) Zoe

Öncelikle darılmaca gücenmece olmasın, bronz liginin geneli refleks ve oyun bilgisi itibarıyla diğer liglere göre haliyle daha kötü bir durumda. Bu yüzden fazla aksiyona girmesi gereken ve yaptığı enfes hareketlerden beslenen Zoe’yi bronz oyuncularına önermiyoruz. Bronz ligi oyuncuları tarafından en çok tercih edilen şampiyonlardan biri olan Zoe, ne yazık ki bu oyunculara yeterince oyun kazandıramamış. Geçen ayın en çok kaybettiren şampiyonları listemizde dördüncü sırada Zoe var.

3) Azir

Menzil avantajı ve rakiplerin içine bir anda dalıp ortalığı birbirine katabilme özelliği bulunan Azir, Bronzda kaybettirenler listemizde üçüncü sırada kendine yer buluyor. Agresifleşmeye müsait yetenekleriyle birlikte birçok orta koridor oyuncusunu cezbeden Azir, ne yazık ki Bronz liginde pek kazandırmıyor. Geçtiğimiz ayın sıralamalarına göre Azir, bronz ligi içinde en fazla oyun kaybeden üçüncü şampiyon olarak karşımıza çıktı.

2) Rek’Sai

Orman kamplarını hızlıca dönerek oyunun erken aşamasında rakip ormancının ve rakip koridorların epey canını sıkan Rek’Sai, kaybedenler listesinde ikinci sırada! Elise ile birlikte listemizin en az seçilen şampiyonlarından olmasının yanında, seçildiği karşılaşmalarda epey kaybeden Rek’Sai, bronz oyuncular tarafından pek sevilmiyor. Küçük bir farkla kaybedenlerin lideri olmayı kaçıran Rek’Sai’yi bronz oyuncularına önermiyoruz.

1) Nidalee

Ve geldik listemizin zirvesine. Listemizin zirvesinde yine agresif bir ormancı var: Nidalee! Yetenek gücü ağırlıklı ormancıların yerini tank ormancılara bırakmasıyla profesyonel sahneden elini ayağını çeken Nidalee, dereceli karşılaşmalarda görülüyor. Bronz oyuncular tarafından da oynanan Nidalee, son bir ayın bronz liginde en çok kaybettiren League of Legends şampiyonu oldu. İstatistikler, bronzsanız ve ormancıysanız Nidalee’ye biraz daha temkinli yaklaşamnızı öneriyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Video Konusu