Connect with us

LoL

Bursaspor Esports Akademi Takımı için turnuva düzenliyor

Akademi takımlarına katılmak isteyenlere müjde!

TCL ekiplerinden Bursaspor Esports, Akademi Takımı’na oyuncu arıyor. Ekip aradığı oyuncuları Bursa’da düzenleyeceği bir turnuvada bulmayı planlıyor.

Bursaspor Esports’un sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre Akademi Takımı’na oyuncu bulmak için turnuva düzenliyor. Takıma girmek isteyen herkes bu turnuvaya katılabilecek. Yalnız turnuvaya kendi takımınızı kurup katılmanız gerekiyor. Oyuncular tek başına turnuvada yer alamıyor.

22 Aralık Cumartesi günü XBase E-Sports Arena’da gerçekleşecek olan turnuvanın sponsoru Riot Games oldu. Turnuvada derece yapan takımlara özel hediyeler verecek olan Riot Games, etkinliği kendi sitesinde de duyurdu.

Turnuvanın asıl amacı Bursaspor Esports League of Legends Akademi Takımı’na oyuncu bulmak. Bu yüzden turnuvaya gelen tüm oyuncular değerlendirmeye alınacak. İyi performans sergileyen ve potansiyel yeteneği olduğuna inanılan oyuncular Akademi Takımı’nda oynama fırsatı elde edecek. Yurt dışında da takımlar artık bu tarz turnuvalarla oyuncu bulmaya odaklanmışken, Riot Games’in yaptığı teşviklerle Akademi Takımları da oldukça önemli hale geldi.

Bursaspor Esports, Akademi Takımı

Turnuva kuralları

  • Maçlar 5v5 olarak yapılacak ve tek maç üzerinden eleme yapılacaktır
  • Özel ekipman getirmek serbesttir.
  • Maç esnasında takım oyuncuları yada karşı takıma hakaret,küfür veya rahatsız edecek şekilde hareket edecek oyuncuların takımı direk elenecektir.
  • Takım oyuncuları lol genel kuralları dahilinde (Takım savaşları tf dışında )herhangi bir problem olduğunda 10 dk oyunu durdurma hakkına sahip olup her elemeden sonra 15 dk mola verebilirler.
  • Maçlar Sihirdar vadisi haritasında yapılacak olup turnuva çekiliş modunda olacağından turnuvaya katılacak her sihirdarın en az 16 şampiyona sahip olması gerekmektedir.
  • Turnuvanın yapılabilmesi için o hafta duzunlenen etkinlik oranında takım kaydı yapılması gerekmektedir .
  • Aynı gün içersinde final maçı yapılamaz ise finale kalan iki takım kaptanı ile tarih kararlaştırılarak final maçı erteleme hakkına katılan takımları sahiptir.
  • Finalde kazanan takımların Rp odulleri en geç 2 hafta içersinde hesabına eklenecektir.
  • Turnuvaya Katılan Oyuncuların Cep Telefonu Kullanmaları Kesinlikle Yasaktır.

XBase E-Sports Arena adresi: Görükle Yerleşkesi Gönül Kahvesi Yanı İskele Sokak No: 18/A Bursa

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL