Connect with us

Espor

Buzlumuzlusüt fastPay Wildcats ile yollarını ayırıyor!

fastPay Wildcats VALORANT takımından bir ayrılık!

Ülkemizin başarılı VALORANT oyuncularından biri olan Buzlumuzlusüt fastPay Wildcats ile yollarını ayırıyor.

fastPay Wildcats’in yeni VALORANT kadrosuyla anlaşmasından bu yana katıldığı turnuvalarda başarılı bir performans sergileyememesi neredeyse tüm VALORANT takipçilerinin gözünden kaçmadı. Bir önceki takım oyuncularıyla yarı final, çeyrek final gibi sonuçlar elde eden organizasyon, yeni anlaştığı kadrosu ile bu başarıları henüz yakalayamadı.

Berkay ”buzlumuzlusüt” Tekin ise kişisel Twitter hesabı üzerinden takımdaki geleceği hakkında açıklamalarda bulundu:

Kariyerim Hakkında:

Şubat ayında NOF ismiyle kurmuş olduğumuz kadro, başarılı bir şekilde turnuvalarda mücadele etti ve daha sonrasında İstanbul Wildcats bünyesine katıldı. Zaman içinde ilk kurulduğu hale göre birçok değişikliğe maruz kalmış olsa da hali hazırda aktif olarak oynamakta ancak son katıldığımız turnuvalarda hedeflediğimiz başarıları elde edemedik. Ne yazık ki bunun yanında ivmesi pozitif yönde olan veya umut vaat eden bir oyun da ortaya koyamadık. Bugün gelinen noktada, bireysel yeteneklerle bir noktaya kadar gelebilsek de, takım oyunu anlamında yarıştığımız diğer takımlar ile eş değer bir mücadele sürdürebildiğimizi düşünmüyorum. Durum takım oyununu, iletişimi ve kimyayı tutturamadığımız bir hal aldı. Oyun artık benim beklentilerimin ve oyun anlayışımın tamamen dışında geliştiğinden, bireysel olarak potansiyelimi de yansıtamadığımı hissediyorum. Böyle bir noktada da, konfor alanına kısılıp kalarak daha yüksek bir başarı yakalayabileceğime ya da yakalayabileceğimize inanmamaktayım.

Mevcut durumda çözümlerin hiçbiri işe yaramadığından geriye bir tek radikal bir karar alınması kaldı. Buna dayanarak ilk VCT elemesinden sonra aldığım, takımı kötü etkilememek adına beklettiğim bu kararı artık neticelendirmek istiyorum. Önümüzdeki ESA Open Fire All Stars turnuvasının bitimi itibarıyla kendime yeni bir yol çizmek ve yeni bir başlangıç yapmak üzere takımın kaptanlığını ve as kadrodaki yerimi kendi isteğimle bırakıyorum. Öncelikle bu kararımı anlayışla karşılayıp saygı duyan, destek olan menajerimize ve koçumuza, sonrasında da geçmişten bugüne tüm takım arkadaşlarıma ve izleyicilere gönülden teşekkür ediyorum. ESA Open Fire All Stars’da, son bir dans ile görüşmek üzere.

Playerbros ekibi olarak her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz!


Bu haber ilginizi çekebilir:

TSM, Lenovo ile ortaklığını genişletiyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor