Connect with us

Espor

Cinemark, espor oyunlarını sinemaya taşıyor!

Cinemark Esports da duyuruldu.

Kuzey Amerika sinema şirketi Cinemark ve e-spor firması Mission Control, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki sinema salonlarına espor ve oyun etkinlikleri getirecek bir ortaklık duyurdu.

Ortaklığın sonucu olarak, Cinemark’ın 523 sinemasından bazıları halka açık oyun etkinliklerine ev sahipliği yapmaya başlayacak.

Cinemark ayrıca konukların bazı tiyatro ekranlarında Rocket League, Super Smash Bros. Ultimate ve Mario Kart 8’i oynayabileceklerini belirtti.

Mission Control CEO’su ve Kurucu Ortağı Austin Smith, yaptığı bir açıklamada şu sözlere yer verdi:

Mission Control’deki amacımız, özellikle oyun tutkumuz aracılığıyla toplulukları bir araya getirmek ve büyütmektir. Halihazırda topluluk ve eğlence ile eşanlamlı bir marka olan Cinemark ile ortaklık kurarak, Cinemark topluluklarına e-spor platformumuzda bir araya gelmeleri için başka bir eğlenceli yol sunarak amacımıza ulaşma fırsatına sahibiz.”

Espor markası Mission Control ile geliştirilen bir proje olan Cinemark Esports da duyuruldu.

Projenin amacı ‘Cinemark hayranlarıyla rekabet etmek isteyenler için çevrimiçi oyun fırsatları sunmak’. Bu nedenle, Cinemark ve Mission Control, çeşitli başlıklarda bir dizi çevrimiçi ve çevrimdışı turnuva düzenleyecek.


İlginizi Çekebilir:

Crysis’ın mobil versiyonu E3 2021’de çıkabilir

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor