Connect with us

Espor

Closer’lı 100 Thieves, Dignitas’ı devirip zirveyi zorlamaya devam ediyor

LCS sıralamaları biraz daha netleşti.

100 Thieves

2021 LCS Spring Split’te kesin bir ikincilik için mücadele şimdilik bitti. 100 Thieves, dört hafta boyunca ikiye ayrılan ikinci sırayı almak için dağınık bir oyunda bugün Dignitas’ı yendi.

100 Thieves, şimdiye kadar mevsim boyunca taşıdıkları ivmeyi sürdürüyor, bu da ilk olarak Lock In turnuvasındaki başarılarında açıkça görülüyordu. Ancak bu oyun League of Legends sezonundaki en temiz oyunlarından biri değildi ve oyuna geri dönmek için büyük miktarda sinerjiye ihtiyaçları vardı.

Huhi, Dignitas’ın yararlanabileceği birçok yanlış oyun yaptı. Ssumday ve Closer birlikte Dignitas takımını parçalayıp zarar görmeden dışarı çıktılar ve bu ağır engage kompozisyonu sonunda meyvesini verdi.

Öldürmeler Dignitas tarafından gelirken, hedefler 100T için yığıldı ve bu da sonunda çok daha değerli oldu. Dignitas’ın 20 dakikadan fazla süredir liderlik ettiği bir oyuna karşı 100T’nin geri gelmesi için iki Baron ve bir ejder ruhu yeterli oldu.

Dignitas ekibi Renekton ve Closer’ın Olaf’ına karşı tam olarak cevap veremiyordu. Ssumday ve Closer tarafından yönetilen son bir takım savaşı Dignitas’ı yırttı ve 100T’e kesin ikinciliği verdi.

Dignitas, bugün daha sonra CLG’ye karşı oyununu oynamamış olan TSM’in arkasında dördüncü sırada yer alıyor.

Bu zaferle 100T, bugün erken saatlerde mevsimin dokuzuncu galibiyetini alan Cloud9’dan sonra ikinci oldu. Her iki takım da LCS’in dördüncü haftasını kapatmak için yarın tekrar yarışacak ve Perkz ile Closer karşı karşıya gelecek.

Mart 2021 PlayStation Plus ücretsiz oyunları açıklandı

ByNoGame ve Futbolist kulübünden yeni işbirliği açıklaması geldi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor