Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Cloud9, EG’nin yerine DreamHack Masters Winter’a katılıyor!

Cloud9, EG’nin yerine DreamHack Masters Winter’a katılıyor!

Turnuva organizatörü Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Cloud9‘ın DreamHack Masters Winter’ın Avrupa bölümünde Evil Geniuses‘ın yerini alacağını duyurdu.

Karar, Kuzey Amerika ekibinin “Covid-19 ile ilgili kısıtlamalar” nedeniyle seyahat planlarını askıya almak zorunda kalmasının ardından verildi. Evil Geniuses Pazartesi günü erken saatlerde, yerinin Heroic tarafından doldurulacağı bu haftaki BLAST Premier Fall Showdown’a katılamayacaklarını duyurmuştu.

Cloud9, A grubunda EG’nin yerini alacak ve çift eleme grup aşamasının ilk turunda Gambit ile karşılaşacak. DreamHack Masters Winter’ın Avrupa bölümü, 30 Kasım’dan 6 Aralık’a kadar çevrimiçi olarak düzenlenecek. 1 hafta sürecek olan turnuvanın ödül havuzu ise 150,000$. Turnuvada mücadele edecek takımların gruplarına, eşleşmelere ve geri kalan detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Playerbros ekibi olarak, henüz birkaç ay önce bir araya gelmiş olan Özgür “w0xic” Eker ve beraberindeki Cloud9 kadrosuna, turnuva süresince başarılar dileriz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive