Connect with us

Espor

Cloud9, Team Liquid’i geçerek 2021 LCS Sezon Ortası Hesaplaşmasını kazandı!

C9, 5 maçlık seride Team Liquid’i geçti ve MSI biletini cebine koydu.

Cloud9

Dün gece iki LCS takımı Team Liquid ve Cloud9 karşı karşıya geldi ama bundan önce. 2021 LCS bahar mevsimi, Kuzey Amerika League of Legends için yeni bir çağın başlangıcı oldu. Deneyimli oyuncular bir bir düştüler, çaylaklar yükseldi ve beklenmedik takımları yukarıya çıkardı.

Dün gece iki LCS takımı Team Liquid ve Cloud9’un bahar mevsiminin kesin kazananları olmak için ve yılın ilk uluslararası etkinliği olan MSI’da Kuzey Amerika’yı temsil etmek için Sezon Ortası Hesaplaşması finallerinde savaştı. Ve beş maçlık kesintisiz savaştan sonra, C9 seriyi 3-2’ye getirerek Kuzey Amerika’nın en iyi takımı oldu.

C9, serideki her maçta erken oyuna hakim oldu ve Alphari’den arka arkaya beş ilk kan aldılar. Liquid ile yapılan birkaç savaş bazı oyunların kapatılmasını zorlaştırdı, C9 seriyi MSS şampiyonasında beşinci oyuna getirdi.

Bu seri boyunca tüm gözler Perkz’teydi, bulabildiği tüm büyücüler ile hepbuz kombinasyonunu sahaya çıkarıp oyuna hükmetti. Perkz artık LEC ve LCS mevsimi kazanan iki oyuncudan biri, diğeri ise takım arkadaşı Zven. Hırvat orta koridor oyuncusu beş maçlık seriyi 27/5 / 24’lük etkileyici bir KDA skoru ile bitirdi.

Fanlar üst üste ikinci kere Santorin yerine, Armao’yu gördüler. Armao Blaber’a karşı TSM’e yaptıklarını yapamadı. Blaber Fudge’un her zaman iyi durumda olduğundan emin olurken, Armao’nun Alphari veya Jensen’e yardım etmesini engelledi.

Bu zaferle, C9 bir kez daha Kuzey Amerika’nın hükümdarı oldu. Cloud9, bir kez daha, kıdemli NA takımı TL’in geçen sefer elde edemedikleri altın madalyaya uzanma umutlarını engelledi.

Şimdi, kadro ivme kazandı ve NA’in tek temsilcisi olarak Sezon Ortası Turnuvası’nda başarı kazanmaya çalışacaklar.

Nuguri’li FunPlus Phoenix LPL finaline adını yazdıran ilk takım oldu!

LEC 2021 Bahar Mevsimi Şampiyonu Belli Oldu! MAD Lions Şampiyon!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor