Connect with us

LoL

Cloud9’ın yıldızı Jensen, bir diğer NA LCS temsilcisi Team Liquid’e transfer oldu

C9 yıldızı Jensen, Team Liquid’e transfer oldu.

League of Legends’ta Kasım ayına girdiğimizden bu yana transfer piyasası bir hayli hareketlendi. Yeni haber isim ise Cloud9’ın yıldızı Jensen’den geldi.

NA LCS’de sergilediği harika performans ile takımının Worlds 2019’e katılmasında büyük pay sahibi olan Jensen, herkesi şaşırtan bir karar ile bir diğer NA LCS temsilcisi Team Liquid’e transfer oldu.

Sosyal medya hesaplarından da açıklama yapan oyuncu “Cloud9 ve Jack, geride bıraktığımız dönemde ailemden farksız değildi. Ancak bu açıklamayı size bundan sonra Team Liquid adına oynayacağımı bildirmek için yazıyorum” dedi. Sözlerine “Bazı şeyleri değiştiriyorum çünkü bana hedefimin gerçekleşmesi için en iyi şansı vereceğimi hissediyorum, kendimin en iyi versiyonu olmak” diye devam etti.

Ayrıca oyuncu eski takımına kendisine bu transfer için izin ve şans verdiklerinden dolayı da teşekkürlerini iletti. Son sözleri ise hem takımının hem de taraftarların gönlünü kazandırdı. Oyuncu sözlerini “Belki LCS’de yollarımız ayrılıyor olabilir ama bir şey kesin, ailene gerçekten sonsuza dek” cümlesiyle bitirdi.

Cloud9 Jensen için veda videosu hazırladı

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL