Connect with us

Güncel

Cyberpunk 2077’nin Önyükleme Tarihi Sızdırıldı!

Cyberpunk 2077’nin planlanan çıkış tarihine iki haftadan kısa bir süre kaldı, oyunun PlayStation 4 sürümünün ön yükleme ayrıntıları sızdırıldı.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077‘nin planlanan çıkış tarihine iki haftadan kısa bir süre kaldı, oyunun PlayStation 4 sürümünün ön yükleme ayrıntıları sızdırıldı. Oyun dosyalarının ön yükleme zamanı ve kurulum için ne kadar sabit disk alanı gerektiği sızdırıldı. Sızıntıdaki bilgiler yalnızca PS4 sürümüyle ilgilidir, bu nedenle önyükleme sürelerinin ve dosya boyutlarının diğer platformlar için benzer olup olmayacağı net değil.

Cyberpunk 2077 birçok ertelemenin ardından 10 Aralık’ta çıkacak gibi görünüyor. Bu hafta başlarında Cyberpunk geliştiricisi CD Projekt Red tarafından Cyberpunk ‘ın PS5 ve PS4 Pro oynanışı gösterildi. Bununla birlikte, oyun, oyuncuların beklediği en son grafik ayarlarının tümü olmadan piyasaya sürülecek.

PS5 için yükseltilmiş bir sürüm bir süre sonra piyasaya sürülecek ve PC oyuncularının AMD kartlarına Işın İzleme(Ray Tracing) eklemek için bir güncellemeyi beklemesi gerekecek. Cyberpunk ‘ın önyüklemesinin 8 Aralık’ta başlayacağı düşünülüyor ve boyutu sızdırılan bilgilere göre 72 GB olarak gözüküyor.

Nemesis transfer döneminde hiçbir Avrupalı takımdan teklif gelmediğini söyledi!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel