Connect with us

LoL

Dardoch yeniden Team Liquid’de

Dardoch Yuvaya Döndü

NA LCS’in en yetenekli ormancılarından biri olarak kabul gören Dardoch sürpriz bir kararla eski takımı Team Liquid’e geri döndü. Bu haber League of Legends severleri epey şaşırtmış durumda. Espor severlerin şaşırmasının sebebiyse Dardoch’un eski takımı Team Liquid’den sansasyonel ve sorunlu bir şekilde ayrılmasıydı. Dardoch yine Team Liquid için NA LCS’de mücadele edecek.

 

Team Liquid Akademiden Yetişmişti

Bundan yaklaşık iki sene önce Team Liquid tarafından keşfedilen Dardoch ilk olarak Team Liquid akademiye davet edilmişti. 19 yaşında olan genç ormancı o zamanlar çok yetenekli olduğunun sinyallerini vermeye başlamıştı. Özellikle de Lee Sin’le oynadığı oyunlarda takımını sırtlayıp galibiyete taşıyan Dardoch kısa bir süre sonra Team Liquid’in ana takımında kendine yer buldu.

Dardoch Team Liquid’le bir türlü istediği başarıyı yakalayamadı ama yaptığı oyunlarla League of Legends severlerin gözüne girmeyi başardı. Sık sık takım içi sıkıntılar yaşayan genç ormancı daha sonrasında takımdan ayrıldı. Sorun Dardoch’un takım arkadaşlarıyla ve yöneticilerle yaşadığı problemlerdi.

Team Liquid’den ayrılan Dardoch Rick Fox’un takımı Echo Fox ile anlaşma sağladı. Eski bir NBA oyuncusu olan Rick Fox 2015 yılında o zaman NA LCS’de mücadele eden Gravity Gaming’i satın almış ve takımı Echo Fox’a çevirerek takıma ve espora müthiş yatırımlar yapmıştı. Rick Fox o dönem EU LCS’in en popüler ve efsane oyuncularından Froggen’ı takımın orta koridoruna getirmişti. Froggen’ın NA LCS’e transferi o dönem çok büyük ses getirmişti.

Dardoch Echo Fox’la anlaşma sağlamasına rağmen bu takımla hiç maça çıkmadı ve Immortals takımına transfer oldu.

 

Son Durağı Counter Logic Gaming’di

Immortals’da tam olarak bekleneni veremeyen Dardoch bu sefer de NA LCS’in en eski takımlarından CLG’ye transfer oldu. Başlarda iyi bir performans gösteren oyuncu takıma hızlı bir şekilde adapte olmuştu. Kişisel olarak zor ve sıkıntı bir oyuncu olduğu için bir süre sonra CLG’de de problemler yaşamaya başladı.  Dardoch son haftalarda yedeğe çekilmiş ve yerine OmarGod isimli çaylak ormancı oynamaya başlamıştı.

Bu transfer haberiyle Dardoch eski takımı TL’e geri dönmüş oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL