Connect with us

Espor

Dark Passage Esports VALORANT takımı iXeonN ile tamamlandı

Dark Passage Esports VALORANT takımının yeni ismi @iXeonN_, Playerbros’a konuştu.

Dark Passage Esports VALORANT takımı iXeonN ile tamamlandı
Görsel: twitter.com/DPGaming

8 Nisan Cuma günü yayınlanan bir video ile Dark Passage hem VALORANT arenasına girmesi hem de bu alana giriş yaptığı video ile oldukça konuşulmuştu. VALORANT kadrosunun duyurulmasının ardından yaklaşık bir ay sonra Demokan “Guanji” Sönmez ile yolların ayrıldığının açıklanmış ve takımın beşinci ismi merak ediliyordu. Son duyuru ile birlikte takımı tamamlayacak ismin iXeonN olduğu açıklandı.

23 Mayıs Pazartesi gününün akşam saatlerinde takımın sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşıma göre, kariyerinde daha önce Team Demiral Esports, fastPay Wildcats ve -18 gibi takımlarda mücadele ederken gördüğümüz genç oyuncu Hakan “iXeonN” İyice, artık Dark Passage ekibinin mavi beyazlı forması ile mücadele edecek.

Dark Passage’ın yeni ismi iXeonN Playerbros’a konuştu

Transferinin duyurulmasının ardından Playerbros’a konuşan İyice, duygu ve düşüncelerini paylaştı. Kendisini yeni takımında gayet rahat ve oldukça motive hissettiğini belirten genç oyuncu, “Kolay adapte olduk herkes birbirine güveniyor, güzel bir takım kimyası yakaladığımızı düşünüyorum. Hem bireysel hem takım olarak çok hırslıyız.” dedi.

DP taraftarlarına “Elimden geleni yapacağımdan şüpheniz olmasın.” diyen İyice, yeni takımı ile birlikte katıldığı ve şampiyon olduğu ilk turnuva hakkında ise şöyle konuştu:

“Takıma geldiğim ilk turnuvada şampiyon olmak çok tatmin etti. Doğru takıma geldiğimi tekrardan anladım. Güzel bir ivme yakaladık antrenmanlarımız gayet verimli ve güzel geçiyor.”

Dark Passage Esports VALORANT takımı

  • Hüseyin “Elossa” Tüysüz
  • Ekrem “Logicman” Aydın
  • Emre “Ruffian” Tutcalı
  • Ferhat “Jrayn” Yılmaz
  • Hakan “iXeonN” İyice

İlginizi Çekebilir:

Beklenen Dark Passage VALORANT takımı duyuruldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor