Connect with us

LoL

“Değişiklik olması normaldi”: VFŞL 9. Hafta, 1. Gün Röportajları

#VFŞL’de bugün oyuncular neler dedi?

VFŞL Yaz Mevsimi play-off’larına çok az kaldı. Takımlar son haftada artık son hünerlerini sergiliyorlar. Peki bugün oynanan maçlardan sonra esporcular hangi yorumları yaptı? İşte detaylar:

“Değişiklik olması normaldi”

Beşiktaş Esports’un genç ormancısı Robin takımının aldığı galibiyetin ardından LoLespor ekranlarına konuşan isim oldu. Oyuncuya ormancı değişikliklerinin nedeni sorulunca Robin, rotasyonlarda hafta sonu sahne ve hafta içi scrim performanslarının belirleyici olduğunu söyledi. Takımının dört haftadır kaybetmesinden dolayı bu hafta bir değişiklik olmasının da normal olduğunu söyledi.

Kendisinin daha önce yedeğe çekilmesi hakkında da konuşan Robin, daha önce kötü oynadığını ve takımının kendisinden oynamasını beklediği şampiyonlara hakim olamadığını belirtti.

MVP oylamasına serzenişte bulundu!

1907 Fenerbahçe karşısında son dakika hamlesiyle maçı kazanan Doğuş Üni Aurora ormancısı Mojito takımı adına konuşan isim oldu. Mojito yayındayken devam eden MVP oylaması hakkında da yorumda bulundu. Deneyimli ormancı maçı getiren hamleyi yapmasına rağmen taraftarların farklı bir isme oy vermesine anlam veremediğini belirtti. Ayrıca kendisine oy veren %2’lik kesime de teşekkür etti.

“Scrim’ler bu hafta zorlu geçti”

VFŞL Yaz Mevsimi’ni birinci bitirmeyi garantileyen Royal Youth adına konuşan isim Tolerant oldu. Tolerant takımın bu hafta içerisinde yaptığı scrim’lerin kötü geçtiğini, önceki haftalara göre daha zorlu olduğunu söyledi. Ancak bu durumun zaman zaman yaşanabileceğini belirten Tolerant, sahnede yine iyi performans gösterdiklerinin altını çizdi.

Halpern’in “hangi takımı rahat yenersiniz” sorusuna oldukça iddialı bir yanıt geldi. Tolerant, Bahçeşehir SuperMassive hariç tüm takımları rahatlıkla yenebileceklerini düşündüğünü söyledi.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL