Connect with us

Espor

DenizBank İstanbul Wildcats 2 Koreli LoL oyuncusu ile devam dedi

DenizBank İstanbul Wildcats, Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi için çalışmalara başlamış görünüyor.

DenizBank İstanbul Wildcats 2 Koreli LoL oyuncusu ile devam dedi

DenizBank İstanbul Wildcats, geçtiğimiz haftalarda ilk olarak Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi’nde şampiyonluğa ulaşmış daha sonra ise rakiplerini mağlup ederek EMEA Masters 2023 Bahar Mevsimi şampiyonu olup kupayı ülkemize getirmişti.

Çifte şampiyonluğun ardından ise takım, zaman kaybetmeden Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi için çalışmalara başlamış görünüyor. 4 Mayıs Perşembe günü öğle saatlerinde takımın sosyal medya hesapları üzerinden yeni sezon kadrosuna dair bir paylaşım yapıldı.

Destroy ve BAO ŞL 2023 Yaz Mevsimi’nde de DenizBank İstanbul Wildcats’de

Yapılan paylaşımda League of Legends oyuncuları ve yönetiminin yemekte olduğu bir fotoğraf ile Jeong “BAO” Hyeon-woo’nun takım formasını imzaladığı bir fotoğraf ile birlikte şu ifadeler yer aldı:

“Burada imzalar kalbe atılır! Şampiyon oyuncularımız Destroy ve BAO’yu memlekete yolladık, dinlenip tekrar gelecekler. Bazı şeyler parayla ölçülemez, yaz sezonunda da birlikteyiz!”

Yeni sezonda da takımda yer alacakları açıklanan ve takıma 2022 yılının Aralık ayında dahil olan Jeong “BAO” Hyeon-woo ve Yoon “Destroy” Jeong-min’in sözleşmeleri Riot Games’in veri tabanına göre 20 Kasım 2023’de sona erecek.


İlginizi Çekebilir: 

League of Legends Türkiye 2. Ligi elemeleri formatı açıklandı

League of Legends 13.9 Yama Notları yayınlandı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor