Connect with us

Espor

DenizBank İstanbul Wildcats, EMEA Masters 2023 Bahar Mevsimi şampiyonu!

DenizBank İstanbul Wildcats, Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi şampiyonluğunun ardından EMEA Masters 2023 Bahar Mevsimi şampiyonluğuna da imza attı.

DenizBank İstanbul Wildcats, EMEA Masters 2023 Bahar Mevsimi şampiyonu!
Görsel: twitter.com/LoLespor

EMEA Masters 2023 Bahar Mevsimi’nde mücadele etmek üzere yolcu ettiğimiz 3 temsilcimizden DenizBank İstanbul Wildcats, geçtiğimiz günlerde hem grup aşamasında hem de Playoff’larda gösterdiği iyi performans ile adını büyük finale yazdırıp, Unicorns of Love SE ile karşılaşmaya hak kazanmıştı.

Merakla beklenen büyük final serisi 29 Nisan Cumartesi günü Türkiye saati ile 18.00’da başladı. Serinin ilk iki karşılaşmasında temsilcimizin Prime League’den gelen rakibi Unicorns of Love SE, ilk karşılaşmada 38, ikinci karşılaşmada ise 30 dakikanın ardından galibiyete ulaştı ve seride durumu 2-0’a getirdi.

Serinin üçüncü karşılaşmasında ise DenizBank İstanbul Wildcats kolay lokma olmadığını gösterdi. 27 dakikalık karşılaşmada temsilcimiz galibiyete ulaşarak geri dönüşün ilk adımını attı.

DenizBank İstanbul Wildcats 2-0 geriden gelerek EMEA Masters 2023 Bahar Mevsimi şampiyonu oldu

26 dakika süren dördüncü karşılaşmada da hızlı bir galibiyete ulaşan Wildcats, seride durumu 2-2’ye getirerek eşitledi. 5. karşılaşmaya giden serinin galibi ise temsilcimiz İstanbul Wildcats oldu.

Rekabetin doruk noktasında ulaştığı bir serinin ardından galibiyete ulaşan DenizBank İstanbul Wildcats, Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi şampiyonluğunun ardından EMEA Masters 2023 Bahar Mevsimi şampiyonluğuna da imza attı.

Bu başarı ile birlikte temsilcimiz kupayı ve büyük ödül olan 40 bin Euro’luk(30 Nisan itibari ile 856 bin 776 lira) para ödülünü evine götürmeye hak kazandı.


İlginizi Çekebilir: 

Sana Özel Mağaza yeniden League of Legends’ta!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor