Connect with us

Espor

DenizBank İstanbul Wildcats, EMEA Masters Bahar Mevsimi Finali 2023’de!

DenizBank İstanbul Wildcats’in adını yazdırdığı EMEA Masters Bahar Mevsimi Finali için geri sayım devam ediyor.

DenizBank İstanbul Wildcats, EMEA Masters Bahar Mevsimi Finali 2023'de!

League of Legends espor dünyasında geçtiğimiz yıl yapılan değişiklikler ile birlikte Şampiyonluk Ligi, EMEA Bölgesel Liglerine katılmıştı. 31 Mart’ta sona eren Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi sonrasında ise ligi ilk üç sırada bitiren DenizBank İstanbul Wildcats, FUT Esports ve Papara SuperMassive ekiplerini EMEA Masters Bahar Mevsimi’nde mücadele etmek üzere yolcu etmiştik.

4 Nisan’da başlayan EMEA Masters 2023’te ise temsilcilerimizden Papara SuperMassive Play-In Knockout aşamasında, FUT Esports ise grup aşamasında veda etmişti. Geriye kalan tek temsilcimiz İstanbul Wildcats ise adını büyük finale yazdırdı.

DenizBank İstanbul Wildcats’in rakibi: Unicorns of Love SE

DenizBank İstanbul Wildcats EMEA Masters Bahar Mevsimi Finali’ne giden süreçte A Grubunu sadece bir mağlubiyet ile lider olarak tamamladı.

Grup aşamasının sona ermesinin devamında Knockout veya bir diğer adı Playoff aşamasında ise ilk olarak LDLC OL, daha sonra ise SK Gaming Prime ile karşılaşan temsilcimiz iki karşılaşmadan da 3-1’lik bir skor ile ayrılarak adını finale yazdırdı.

İstanbul Wildcats’in büyük finaldeki rakibi Unicorns of Love SE ise çeyrek finallerde Movistar Riders’ı 3-2, yarı finallerde ise Los Heretics’i 3-1 mağlup ederek adını finale yazdırdı.

EMEA Masters Bahar Mevsimi Finali 29 Nisan Cumartesi günü

Galibiyete ulaşan takımın 40 bin Euro’luk para ödülünü evine götüreceği büyük final karşılaşması 29 Nisan Cumartesi günü Türkiye saati ile 19.00’da başlayacak.

Sizce Şampiyonluk Ligi 2023 Kış Mevsimi’nde şampiyonluğa ulaşan DenizBank İstanbul Wildcats Avrupa’da da şampiyon olabilecek mi?


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Ajanları tam liste! VALORANT kaç tane ajandan oluşuyor?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor