Connect with us

Güncel

E3 2021 etkinliğinin düzenleneceği tarihler duyuruldu!

E3 2021 dijital ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek .

2020 yılında pandemi sebebiyle iptal edilen, dünyanın en çok beklenen oyun fuarlarından biri olan E3 bu yıl geri dönüyor.

Entertainment Software Association (ESA) tarafından düzenlenen birçok insanın ve oyun stüdyolarının bir araya gelerek gerçekleştirildiği bir oyun fuarı olan E3 etkinliğinin, bu sene için düzenleneceği tarihler duyuruldu.

Oyun yayıncıları ve geliştiricileri en son haberlerini ve yeni oyunlarını etkinlikte tanıtacaklar. Etkinlik, 12-15 Haziran tarihleri arasında sadece dijital ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Ayrıca 7-11 Haziran tarihleri arasında basına özel E3 öncesi medya günleri düzenlenecek.

Etkinliğe katılacağı doğrulanan bazı firmalar açıklandı. Bunlar; Capcom, Koch Media, Konami, Nintendo, Microsoft, Take-Two Interactive, Ubisoft ve Warner Bros. Interactive Entertainment oldu. Diğer firmaların ne zaman katılacağı ise ileri ki tarihlerde açıklanacak. Sony, Electronic Arts ve Activision Blizzard’ın kendi etkinliklerini düzenlemesi bekleniyor.

Entertainment Software Association başkanı ve CEO’su Stanley Pierre-Louis bir basın bülteninde verdiği röportajda, “Yirmi yıldan fazla bir süredir E3, video oyun endüstrisinin sunduğu en iyiyi sergilerken, aynı zamanda dünyayı oyunlar aracılığıyla birleştiren en önemli mekan oldu.

Bu yılki E3’ü daha kapsayıcı bir etkinliğe dönüştürüyoruz, ancak yine de bu etkinliği video oyunlarının vazgeçilmez merkez sahnesi haline getiren büyük tanıtımlar ve içeriden öğrenen fırsatlarla hayranları heyecanlandırmaya çalışacağız.” sözlerine yer verdi.


İlginizi Çekebilir:

Jahrein’in KKHA programının yeni konuğu Efe Aydal olacak

 

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel