Connect with us

Espor

Efsanevi Koreli destek GorillA emekli oldu!

Sekiz yılın ardından 26 yaşındaki oyuncu profesyonel oyunculuktan geri adım atacak.

GorillA

Deneyimli destek GorillA, sekiz yıllık unutulmaz bir kariyerin ardından faresini ve klavyesini kapatmaya karar verdiğini duyurdu. Veda yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel bir League of Legends oyuncusu olarak son sezonunu LCK‘da Sandbox Gaming ile geçirdi ancak ekip başarılı olmak için çok çabalasa bile bahar sezonunda ekip dokuzuncu sırada bitirdi ve yaz mevsiminde oynamak için ligde kalma serileriyle yerini geri kazanmak zorunda kaldı. Sonraki sezonda da yedinci sırada bitirdiler.

Son birkaç sezonununda çok başarısı olmasa bile oyuncunun kariyeri bir ömür boyu bizi heyecanlandıracak pek çok heyecan verici an yaşadı. LCK şampiyonluğunu dört kez kazandı ve dört kez Dünya Şampiyonası’na gitti. ROX Tigers ve Kingzone DragonX‘e yaptığı katkılar Lig hayranları tarafından hatırlanacak .

GorillA, “Elbette, uzaklaşırken, profesyonel bir oyuncu olarak asla başaramadığım bazı hedefleri geride bırakacağım ve onlarla birlikte gelen pişmanlıklarım var” dedi. “Ancak, bu noktadan sonra, zamanımı bir oyuncu olarak kendime değil, gelecekteki kendime ayırmak istiyorum.”

GorillA, olabileceği en iyi Lig oyuncusu olma arayışı sırasında kendisine karşı ihmalkâr olup olmadığını merak ettiğini söyledi . Ama şimdi, önünde kendine odaklanmak için yeterince zamanı var.

FlyQuest, 2021 LCS sezonunda yer alacak kadrosunu tamamladı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor