Connect with us

Espor

Elramir: “Atıştığım kim varsa herkesten özür diliyorum”

Elramir, yayınladığı açıklama ile gündemimize geliyor.

Elramir: "Atıştığım kim varsa herkesten özür diliyorum"

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi yarı finallerinin başlamasına kısa bir süre kala yarı finalist takımlardan Info Yatırım Aurora’nın öne çıkan oyuncularından Taha “Elramir” Yurdagüven, yayınladığı bir açıklama ile gündemimize geliyor.

Yurdagüven, 1 Nisan Cuma günü TwitLonger üzerinden yaptığı açıklamaya “Sözlerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Özellikle son haftaki olaydan sonra böyle bir açıklama yapma gereği duydum.” sözleri ile birlikte başladı.

Son bir buçuk yıldır zorlu bir süreçten geçtiğini belirten ormancı rolündeki oyuncu, “Son bir buçuk yıldır zor bir süreçten geçiyorum. Tüm hayatım ve yaşama biçimim, bulunduğum ortam, arkadaşlarım ve kız arkadaşım, takım olayları ve yaşadığım bir sürü şey yüzünden inanılmaz yoruldum ve sonunda gerekli desteği alıp psikoloğa gitmeye karar verdim. Şu an daha iyiyim.” dedi.

“Esporda bir sürü insanla atışıp kavga etmişimdir. Belki birçoğunda haklı olsam da ani verdiğim agresif tepkilerle genelde haksız çıktım.” sözlerini dile getiren Elramir, artık böyle durumlar ile değil, iyi oynadığı oyunlar ile izleyicilerin karşısına çıkmak istediğini belirttiği açıklamasını şu ifadeler ile sonlandırdı:

“Son olarak bugüne kadar kalbini kırdığım, atıştığım kim varsa herkesten özür diliyorum. Artık çok daha farklı bir Elramir ile karşınızda olacağım. Hepinize bu zor zamanlarımda yanımda olduğunuz ve beni desteklediğiniz için teşekkür ediyorum. Pazar günü de aynı desteği bekliyorum. Sevgiler!”

Elramir’e espor dünyasından destek

Taha “Elramir” Yurdagüven’in yaptığı bu açıklamanın ardından espor dünyasından pek çok isim genç oyuncuya destek mesajları paylaştı. Yurdagüven’in formasını giydiği takımın kurucusu ve sahibi Doğan Dirim “Sana güveniyorum” mesajını paylaşırken, geçtiğimiz haftalarda aralarında bir gerginlik yaşanan 5 Ronin’in kurucusu Sefa Kuru ise “Başarılar” dileğinde bulundu.

5 Ronin ekibinin baş koçu Vezni “Vez” Tönissen ise paylaştığı Tweet’te “Umarım bu tercih hayatına pozitiflik ve mutluluk katar. Özel hayatından hassas bir konuyu genç takipçilerinle paylaşman da ayrıca güzel, örnek bir davranış.” sözlerine yer verdi.


İlginizi Çekebilir:

Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi yarı finalleri Birlikte İzleyelim yayıncıları belli oldu

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor