Connect with us

Espor

Emre “sterben” Demirci’nin yeni evi Papara SuperMassive oldu

VALORANT oyuncusu Emre “sterben” Demirci’nin Papara SuperMassive transferi duyuruldu.

Emre "sterben" Demirci'nin yeni evi Papara SuperMassive oldu

VALORANT kariyerinde daha önce FUT Esport ve Fire Flux Esports gibi takımlarda mücadele ederken gördüğümüz Emre “sterben” Demirci’nin yeni evi 27 Aralık Salı günü belli oldu. Demirci yeni sezonda Papara SuperMassive forması giyecek.

Akşam saatlerinde Papara SuperMassive’in sosyal medya hesapları üzerinde yapılan paylaşım ile birlikte duyurulan transfer için “Dikkat, ölüm tehlikesi! ☠️ VALORANT takımımızın yeni transferi Emre “Sterben” Demirci’yi sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Aileye hoş geldin @sterbenVL!” sözlerine yer verilirken, transfer sürecindeki olumlu yaklaşımlarından dolayı Fire Flux Esports teşekkür edildi.

Sterben: “Fire Flux’la ilgili hep mutlu anılarım kalacak”

23 yaşındaki oyuncu transferinin duyurulmasının ardından TwitLonger platformu üzerinden bir veda mesajı yayınladı. Yayınladığı mesajda yeni ufuklara yelken açmanın vaktinin geldiğini söyleyen Emre “Sterben” Demirci, duygu ve düşüncelerini şöyle aktardı:

“Geriye dönüp baktığımda Fire Flux’la ilgili hep mutlu anılarım kalacak. Gerek Salih abi, gerekse de Kubilay Valorant’ta başarılı olmamız için elinden gelen tüm çabayı gösterdi. Biz bu dönemde ligde iki kere final oynadık. Fire Flux’taki dönenimle ilgili tek üzüntüm bu finalleri şampiyonlukla taçlandıramadan ayrılmış olmak. Ayrıca bana her konuda yardımcı ve destek olan Temuçin abiye ve Cantuğ abiye de özellikle teşekkür ederim. Onlar gerçekten Fire Flux oyuncularını önemsiyor ve gerekenleri yapıyorlar. Son olarak siz değerli taraftarımıza bizi hep desteklediğiniz için teşekkür ederim. Desteğinizi bilmek her zaman çok değerliydi.”

Papara SuperMassive VALORANT takımı kadrosu

Liquipedia’nın verilerine göre Sterben transferi sonrası Papara SuperMassive VALORANT kadrosu aşağıdaki gibi şekillendi:

  • Baran “Izzy” Yılmaz
  • İbrahim “SouhcNi” Sağır
  • Emre “Sterben” Demirci

İlginizi Çekebilir: VALORANT Ajanları tam liste! VALORANT kaç tane ajandan oluşuyor?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor