Connect with us

Güncel

Epic Games Europa Universalis 4’ü ücretsiz yaptı!

Epic Games’in bu haftaki bedava oyunları belli oldu.

Epic Games europa universalis 4

Epic Games Store, ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Her hafta 2 farklı oyunu kullanıcılarına ücretsiz olarak olan sunan dijital oyun platformu bu hafta da toplamda 358 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor.

Epic Games ücretsiz oyunları: Europa Universalis 4 ve Orwell: Keeping Eye on You

Bu haftanın oyunları arasında çok sevilen efsanevi strateji oyunu Europa Universalis 4 yer alıyor. Dört yüzyıl boyunca yönetebileceğiniz bir dünya ve seçtiğiniz ulusla birlikte kendinizi bir hükümdar gibi hissedeceğiniz oyun, strateji oyunları içerisinde en iyisi olduğunu gösteriyor.

Aynı zamanda bir diğer bedava oyun olan Orwell: Keeping Eye on You, distopik bir dünyada yapılan saldırıyı araştırarak farklı seçimlerle bizleri zorlayacak.

Epic Games ücretsiz oyun nasıl alınır?

Kütüphaneye eklemek için oyunun satın alma sayfasına gitmeniz yeterli olacaktır. Satın al ekranında ürünün fiyatının 0 TL olduğunu göreceksiniz ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Sizler Epic Games’in verdiği bedava oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

League of Legends vcruntime140_1.dll hatası çözümü nasıl yapılır?

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel