Connect with us

Espor

ESEA MDL Season 28: Royal Bandits, iki maçtan da mağlup ayrıldı

Royal Bandits, puan durumunda 10. sıraya geriledi.

royal bandits haber

ESEA MDL Season 28’de mücadele eden tek temsilcimiz olan Royal Bandits, dün oynadığı iki maçtan da mağlubiyetle ayrıldı.

Temsilcimiz günün ilk maçında İsveç temsilcisi Singularity’e karşı mücadele etti. Saat 19.00’da başlayan maç bo1 formatında ve Inferno haritasında oynandı. İlk yarıyı 10-5 geride kapatan Royal Bandits, ikinci yarıda da pek bir varlık gösteremedi ve maçtan 16-7 mağlup ayrılmak zorunda kaldı. Temsilcimizde en yüksek ratinge ulaşan isim ise Ufuk “SasuKe” Göktaş oldu. Ufuk, sergilemiş olduğu 15 öldürme 17 ölümlük performansla 0.97 rating elde etti.

Royal Bandits, günün ikinci maçında ise Fransız ekibi 3DMAX ile karşılaştı. Saat 20.05’de maç bo1 formatında ve Cobblestone haritasında oynandı. Bu maçta da ilk yarı sonucu 10-5 rakibimiz lehine sonuçlandı. İkinci yarıda da geri dönüşe imza atamayan Royal Bandits, maçtan 16-7 mağlup ayrıldı ve günü iki mağlubiyetle kapattı. Bu maçta ise en yüksek ratingi elde eden oyuncumuz Muhammed “mini” Salman oldu. 19 öldürme 18 ölümlük bir performans sergileyen Muhammed, maç sonunda 1.13 rating ile birinci sırada yer aldı.

Royal Bandits, ESEA MDL Season 28’de kaçıncı sırada yer alıyor?

Temsilcimiz turnuva boyunca 14 maç oynadı. Bu maçların 7’sinden galibiyetle ayrılan Royal Bandits, 7’sinden de mağlubiyetle ayrıldı. Temsilcimiz sergilediği bu performansla puan durumunda 10. sırada yer alıyor. Finallere ise ilk 8 sıradaki takımlar katılabiliyor.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor