Connect with us

Espor

ESL, Gaming Channel ortaklığıyla İsrail pazarına giriyor!

ESL Gaming, İsrail’deki özel medya haklarını The Gaming Channel’a verdi.

ESL, Gaming Channel ortaklığıyla İsrail pazarına giriyor!

Espor turnuva organizatörü ESL Gaming, İsrail’deki özel medya haklarını The Gaming Channel’a verdiğini duyurdu. 2021’in geri kalanında, Oyun Kanalı, belirli ESL Pro Tour CS:GO turnuvalarını ve ESL Mobil içeriğini İbranice yayımlayacak ve bu durum, ESL Gaming için bir ilk olacak.

Anlaşma, IEM Cologne 2021, ESL Pro League Season 14, IEM Fall ve ESL National Championships Global Playoff’ları yayınlama haklarını içeriyor. Ayrıca Oyun Kanalına, ESL Mobile’dan iki turnuva yayınlamak için vereceği oyun hakları şu şekilde oldu: PUBG Mobile EU ve ESL Mobile: Clash of Clans EU.

İsrail ağı, lineer TV’ye ek olarak, İbranice olarak da dijital ve VOD yayınları için haklar elde etti.

ESL Gaming Medya Hakları Kıdemli Başkan Yardımcısı Frank Uddo anlaşma hakkında şu sözlere yer verdi: “The Gaming Channel ile ortak olmaktan ve böylece İsrail’deki espor topluluğuna dünyanın en büyük espor yarışmalarından bazılarının yerelleştirilmiş yayınlarını sunmaktan heyecan duyuyoruz. The Gaming Channel ile bu yeni ortaklığı ve yerel erişimimizi daha da genişletmeyi dört gözle bekliyoruz.

ESL, pandemi sırasında artan ilginin yanı sıra yeni bölgeler ve kanallardan yararlanarak bu yıl maksimum görüntüleme almak için hazırlanıyor. İsrail’deki video oyunu endüstrisi hâlâ yeni, ancak ülkenin teknolojide gelişmiş olması onu kesinlikle göz önünde bulundurulması gereken bir bölge yapıyor.


İlginizi Çekebilir:

More Esports dolandırıcılık ile suçlanıyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor