Connect with us

Espor

ESL Gaming, Gameloft for Brands ile ortaklığını duyurdu!

ESL Gaming, Gameloft for Brands ile güçlerini birleştirdi.

ESL Gaming, mobil espor oyunlarına özgü sponsorluk çözümlerini ‘seviye yükseltmek’ amacıyla Gameloft for Brands ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Mobil espor popülaritesi hızla artırmaya devam ederken, firmalar bu alandan etkin bir şekilde para kazanmanın yeni yollarını buluyor. ESL, hızla büyüyen bir sektör için yeni reklamcılık çözümleri geliştirmek için Gameloft for Brands ile güçlerini birleştirdi.

Yapılan açıklamaya göre ortaklık, ESL’nin Mobil Açık turnuvasının 2021 sonbahar sezonunun sponsorları için yeni reklam çözümleri sunacak.

ESL Mobile Open 2021 sonbahar sezonunda Gameloft tarafından yayınlanan mobil yarış oyunu Asphalt 9: Legends da yer alacak.

ESL Gaming’in Mobil Genel Müdürü Kevin Rosenblatt ortaklık hakkında şu sözlere yer verdi: “Gameloft, mobil e-sporların geleceğine ilişkin vizyonumuzu şekillendirmede ayrılmaz bir rol oynayarak, yeni bir oyuncu ve hevesli marka mahsulü oluşturmaya yardımcı oldu.”

Gameloft for Brands, markalar için oyun ve oyunlaştırılmış deneyimlerin yaratıcısı ve tasarımcısıdır. Firma, markalar ve oyuncular arasındaki bağlantıları geliştirmeye yardımcı olmak için oyun deneyimleri üretir ve tasarlar.

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor