Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL One Cologne’da MVP seçilen s1mple’ın en iyi oyunları video haline getirildi

#HLTVorg, s1mple’ın #ESLOne Cologne’daki en iyi oyunlarını paylaştı.

ESL One Cologne’un en değerli oyuncusu seçilen s1mple için HLTV.org’tan bir video geldi. Yıldız oyuncunun Köln’deki en iyi vuruşlarını derleyen ekip, resmi Twitch kanalı üzerinden yaklaşık dört dakika uzunluğundaki bu videosunu paylaştı.

www.twitch.tv’de HLTVorg’den s1mple – HLTV MVP by betway of ESL One Cologne 2018’i izleyin

s1mple kimdir?

2 Ekim 1997 tarihinde doğan Ukraynalı Oleksandr, Counter Strike kariyerine Global Offensive ile başlayan oyuncular arasında yer alıyor. Oyuncu, kayıtlara göre kariyerindeki ilk maçına 2013 yılında Ukrayna adına çıktı. Aynı zamanda 2013 yılında LAN DODGERS adlı takımda da mücadele eden s1mple; daha sonrasında Courage, Hashtag, Amazing Gaming gibi takımların kadrosunda da kendisine yer buldu. Kariyeri boyunca bi çok takımın formasını giyen Oleksandr’ın ilk önemli takımı ise HellRaisers idi. 2014 yılının eylül ayında buraya transfer olan oyuncu, HellRaisers adına irili ufaklı birçok turnuvada maça çıktı. Bu turnuvaların en büyüğü ise DreamHack Winter 2014 idi. s1mple, 2015 yılının ocak ayında takımdan ayrıldı ve dAT Team’e katıldı. Burada da 1 ay gibi kısa bir süre geçirdikten sonra espor arenalarında çok daha fazla tanınacağı FlipSid3’a transfer oldu. Burada çok daha yoğun bir maç takvimine sahip olan oyuncu, temmuz ayına kadar sürekli olarak FlipSid3 takımının formasını giydi. Bu süre zarfında kısa bir süre Evolution ve Worst Players takımlarında da mücadele ettikten sonra FlipSid3 takımından 23 Ekim’de ayrıldı.

2016’da Natus Vincere ile anlaşmıştı

Bu ayrılıktan sonra 2016 yılının Ocak ayında Team Liquid’e katılan s1mple, bu takımla birlikte çok daha büyük turnuvalara katılma şansı elde etti. MLG Major Championship: Columbus 2016 ve ESL One: Cologne 2016, mücadele ettiği en büyük turnuvalar arasında gösterilebilir. 2016 yılının ağustos ayında Natus Vincere ile anlaşan Oleksandr için büyük bir macera başladı. ESL One: New York 2016’da elde edilen şampiyonluk ve oyuncunun kazandığı en değerli oyuncu ödülü, 2016 yılının en iyileri sıralamasında dördüncü sırada yer almasını sağladı. Gün geçtikçe daha da tanınmaya başlayan s1mple, bir dünya yıldızı haline gelmişti. Natus Vincere, 2017 yılında WESG 2017 Europe Finals ve DreamHack Open Winter 2017 turnuvalarında şampiyonluk elde etti. Oyuncu 2017 de de en iyiler sıralamasında yer aldı. Listede sekizinci sıraya gerileyen s1mple, 2018 yılında şimdiye kadar sadece StarSeries & i-League CS:GO Season 5 turnuvasında şampiyonluk yaşayabildi. Bireysel performansıyla bu kadar öne çıkan oyuncunun kariyeri boyunca bu kadar az şampiyonluk elde etmesini şanssızlık olarak değerlendirebiliriz.

s1mple’ın oyun ayarları ne?

Takımının şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan ve Natus Vincere’a katıldığı günden beri takımını bir adım ileri taşıdığı görülen s1mple her geçen gün performansını yükseltmeye devam ediyor. Oyuncunun kullandığı ayarları ve maç esnasında taktığı ekipmanları buradan görebilirsiniz.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive