Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ESL One Cologne 2018’de çeyrek final zamanı geldi, günün maçları ve detayları

ESL One Cologne 2018’de çeyrek final maçları bugün oynanacak.

ESL One Cologne 2018‘de playoff zamanı geldi. 16 takımla başlayan turnuvada sona doğru geliyoruz. İşte dev takımların mücadele edeceği günün programı.

16 takımın kıyasıya mücadelesi ile başlayan turnuvada yalnızca 6 takım kaldı. Astralis ve FaZe Clan yarı finale kalmayı garantilerken, bugün oynanacak maçlardan gelecek rakiplerini bekliyorlar. 300 bin dolar ödül havuzu bulunan turnuvada 1. olan ekip 125 bin dolar, 2. olan ekip 50 bin dolar ve 3-4 ekip ise 22 bin dolar alacak. Geri kalan ödül miktarı ise kalan ekipler arasında sıralamaya göre dağıtılacak.

Devlerin mücadele ettiği turnuvada sürpriz sonuçlar da alındı. Turnuvadaki en sürpriz sonuçlara ENCE ekibi imza attı. lower bracket’de önce NiP’yi turnuva dışına iten ekip daha sonrasında Alman devi mousesports’u yenerek evine göndermişti. ENCE’nin bu gidişine dur diyen ekip ise lower bracket finalinde Natus Vincere oldu.

Şu an yarı finale kalmayı garantileyen iki takım var. Kendi gruplarının upper bracket finallerinde G2 takımını 2-0 geçen Astralis ve fnatic takımını 2-1 yenen FaZe, yarı finale kalmayı garantiledi. Rakipleri ise bugün oynanacak çeyrek final maçlarının ardından belli olacak.

ESL One Cologne 2018 play-off programı

6 Temmuz, Cuma

16:00 – Ukraine Natus Vincere vs. Sweden fnatic | BO3
19:30 – Germany BIG vs. France G2 | BO3

7 Temmuz, Cumartesi

16:00 – Yarı final #1 | BO3
19:30 – Yarı final #2 | BO3

8 Temmuz, Pazar

17:00 – Büyük final | BO5

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive