Connect with us

Espor

Espor gazetecisi Yinsu Collins, Ahbap Platformuna 17 bin TL bağışladı!

VALORANT dünyasının sevilen isimlerinden Yinsu Collins, takdir toplayan bir adım attı.

Espor gazetecisi Yinsu Collins, Ahbap Platformuna 17 bin TL bağışladı!

Ödüllü espor gazetecisi ve VALORANT sunucusu Yinsu Collins, özellikle VALORANT severler tarafından yakından tanınan bir isim. Daha önce de Adana Demirspor forması giyerken gördüğümüz sevilen isim, 23 Kasım Salı gününün öğle saatlerinde Twitter hesabı üzerinden Türkiye ekonomisi hakkında bir Tweet attı.

Attığı Tweet’te Türk lirasındaki çöküşü okuduğunu dile getiren Collins, “Umarım Türk kankalarımın çoğu incinmez” dedi. Tweet’inin devamında ise sevilen isim yardımcı olmak istediğini, yemek ve benzeri şeylere ulaşmakta zorlananlar için yardım edebileceği bir platform önerisi istedi.

Yinsu Collins’ten 17 bin TL bağış

Attığı adım ile pek çok espor sever tarafından takdir toplayan Yinsu Collins, aynı günün akşam saatlerinde yaptığı bağış hakkında takipçilerini bilgilendirdi. Herkese tavsiyeleri için teşekkür eden isim, Ahbap platformuna 17 bin liralık bir bağış yaptığını gösteren görselin yer aldığı açıklamasına şöyle devam etti:

“Ahbap Platformuna bağış yaptım ve ayrıcalıklı konumlardaki herkesi de bağışta bulunmaya ve yardım etmeye şiddetle teşvik ediyorum. Bu arada başka önerileriniz varsa veya zorlanıyorsanız lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin <3”

Collins’in açıklamasını aşağıda görebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor