Connect with us

Espor

Esports Shanghai Masters’ta şampiyon Dragons oldu!

Shanghai Dragons evinde cesur oynadı!

Esports Shanghai Masters’ta gerçekleştirilen ve Çin takımlarının davet edildiği Overwatch Shanghai Masters Invitational 2019’da Shanghai Dragons evinde güçlü oynadı. 

Overwatch League Sezon 3 öncesi gerçekleşen turnuvada 3. Sezon’da Çin takımlarından neler bekleyeceğimizi de görmüş olduk. Chengdu Hunters, Hangzhou Spark, Guangzhou Charge ve Shanghai Dragons’un yer aldığı turnuva 1 gün sürdü.

Yarıfinal maçlarında Shanghai, Hangzhou ile oynadı. Busan, Temple of Anubis ve King’s Row’da kaybetmeyerek 3-0 skorla Shanghai adını finale yazdırdı. Diğer maçta ise Chengdu ve Guangzhou karşı karşıyaydı. Nepal, Hanamura ve King’s Row’da kaybetmeyen Chengdu da benzer şekilde 3-0 skorla adını finale yazdırdı.

Finalde Shanghai Dragons ve Chengdu Hunters karşı karşıya geldi. Shanghai Lijang Tower, Hanamura, Holywood ve Route 66’te kaybetmedi ve 4-0 skorla rakiplerine hem namağlup şampiyon olarak göz dağı verdi hem de oynadıkları cesur oyunla taraftarları bir hayli gaza getirdi. Shanghai Dragons’un Overwatch League Sezon 1’de hiç galibiyet alamadığını ve ligi son sırada tamamladığını hatırlayınca bugün oldukları yer adeta bir başarı hikayesi gibi görünüyor.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor