Connect with us

Güncel

eTail oyun severlerin favori alışveriş sitesi haline geldi

.@etailcomtr oyun severlerin favori alışveriş sitesi haline geldi.

eTail oyun severlerin favori alışveriş sitesi haline ulaştı

2021 Yılının başında hayata geçen eTail.com.tr Dijital Oyun Kodu, Hediye Kartları ve Epin Ürünleri alanında hızlı bir şekilde oyun severlerin favori alışveriş sitesi haline ulaştı.

PUBG UC, Valorant VP, LOL RP, Zula Altın gibi Epin ürünlerini uygun fiyata eTail üzerinden satın alabilirsiniz.

eTail’den Playerbros’a özel %5 İndirim Kuponu

Playerbros takipçilerine ayrıca güzel bir haberimiz var. Alışveriş esnasında “playerbros” indirim kuponu ile yukarıda saydığımız PUBG UC, VALORANT RP, LOL RP ve Zula Altın ürün kategorilerinde %5 indirim elde edebilirsiniz.

eTail oyun severlerin favori alışveriş sitesi haline ulaştı

Merak edenler için; eTail Nedir?

eTail İngilizce retail yani perakende kelimesinden türetilmiş ve elektronik perakende anlamında kullanılmaktadır. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile eticaret sitelerindeki artış elektronik perakende kavramının doğmasını sağlamıştır.

eTail markası dijital oyun dünyasında kalıcı bir yer edinmeyi kendine hedef olarak belirlemiş ve yayına başladığı 2021 Ocak ayından bu yana dijital oyun kodları, hediye kartları, oyun içi ürünleri ve diğer dijital ürünleri kullanıcılarına en uygun fiyata ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

eTail.com.tr Güvenilir mi?

eTail.com.tr tüm bilgilerinizi SSL güvenlik sertifikasıyla ile şifrelemekte ve PayTR, Moka gibi BDDK onaylı ödeme kuruluşlarıyla çalışmaktadır. eTail, sunduğu birçok ürünün Resmi Yetkili Satıcısı olmasının vermiş olduğu güvenle Türkiye’deki ve dünyadaki oyuncuların vazgeçilmez tercihi olmayı hedeflemektedir.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel