Connect with us

Espor

Eternal Fire League of Legends arenasında! Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi’ne bomba transfer

Eternal Fire League of Legends takımı kurdu!

Eternal Fire League of Legends arenasında! Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi'ne bomba transfer

Geçtiğimiz günlerde Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi öncesi, ligdeki takımlardan 5 Ronin, gerekli süre içerisinde yeni sezondaki kadrosunu teslim etmediği için ligdeki slot hakkını kaybetmişti. Ligin yeni ismi ise dakikalar önce belli oldu. Eternal Fire League of Legends takımı ile birlikte vadiye iniyor.

Counter-Strike: Global Offensive alanındaki faaliyetleri ile birlikte gündemimize sık sık gelen takım, sessiz sedasız oldukça önemli bir adım attı. 2 Haziran Cuma gününün akşam saatlerinde sosyal medya üzerinden yapılan duyurulara göre Eternal Fire Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi’nde mücadele edecek.

Eternal Fire League of Legends takımı ile vadiye iniyor!

Ligin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan açıklamada ligin yeni ismi sade bir metin ile duyurulurken, takımın kendi hesabında yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“EJDERHA, VADİYE İNİŞ YAPTI! Eternal Fire olarak League of Legends’a adım atarak Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde mücadele edeceğimizi gururla duyuruyoruz! Yeni maceramıza hazır mısınız?”

Eternal Fire’ın League of Legends kadrosu henüz duyurulmadı. Sizler bu kadroda hangi isimlerin yer almasını bekliyorsunuz?


İlginizi Çekebilir: 

VALORANT Masters 2023 Tokyo grupları belli oldu

Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi’nde beklenmeyen ayrılık! 5 Ronin Slot hakkını kaybetti

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor