Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

FASHR Fnatic CS:GO kadrosuna katıldı!

Profesyonel CS:GO oyuncusu FASHR Fnatic kadrosuna katıldı!

fashr

Başta CS:GO olmak üzere espor sahnesinin en ünlü ve en köklü ekiplerinden Fnatic bugün yaptığı açıklama ile kadrosuna kattığı son ismi açıkladı. Bir süredir takımın son oyuncusunun kim olacağı konuşulup bunun üzerine teoriler üretilirken Fnatic cephesinden yapılan resmi açıklama ile bu isim netlik kazanmış oldu. Fnatic CS:GO takımına katılan son isim ise Hollandalı profesyonel CS:GO oyuncusu DionFASHRDerksen oldu.

Espor kariyerine 2016’da başlayan DionFASHRDerksen Fnatic öncesi kariyerinde Budapest Five, Lyngby Vikings ve ECSTATIC gibi ekiplerde yer aldı. Bu takımlarda çıktığı çeşitli turnuvalardaki başarılarından sonra Hollandalı oyuncu FASHR şimdi de espor devi Fnatic ile sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

“Parçalar tamamlandı. FASHR’ı CS:GO Profesyonel Takımımızın son üyesi olarak karşılarken bize katılın.”

Fnatic tarafından yapılan transfer paylaşımı takımın hayranları tarafından da yoğun ilgi ve heyecanla karşılandı. Yorumlar kısmında transfer hakkında görüşlerini belirten Fnatic hayranları Hollandalı oyuncunun bu transferi kesinlikle hak ettiğini, daha önceden gösterdiği başarıları Fnatic forması ile daha büyük turnuvalarda da göstereceği konusunda kendinden oldukça emin paylaşımlar yaptı.

Bizler de Playerbros olarak hem FASHR’a hem de Fnatic ekibine başarılar diliyoruz!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive