Connect with us

Espor

Ferit Karakaya siyaset liderlerinin espor sözlerine tepki gösterdi!

Ferit Karakaya’dan siyasetçilere tepki!

Ferit Karakaya siyaset liderlerinin espor sözlerine tepki gösterdi!

Yıllardır yaptığı yayınlarla bilinen Twitch yayıncısı Ferit Karakaya siyaset liderlerinin espor sözlerine tepki gösterdi. Ferit Karakaya, kişisel Twitter hesabı üzerinden tepkisini dile getirdi.

Attığı Tweet’te “Sayın siyaset liderleri, lütfen saçma sapan espor ve oyun argümanları ile y ve z kuşağına sempatik, samimi görünmeye çalışmayın.” sözlerini kullanan Karakaya, bu tarz yaklaşımların Tam tersine çok irite durduğunu ve alakalarının olmadığının çok belli olduğunu söyledi.

Bu açıklamanın sebeplerinden birisinin ise Meral Akşener’in bugün söylemiş olduğu ”İyi Parti iktidarında ‘Dota 10 kişinin oynadığı ve sonunda Korelilerin kazandığı bir oyundur’ klişesi son bulacak” sözü olabileceği düşünülüyor. Bugün yapılan açıklamaya ek olarak geçtiğimiz günlerde Muharrem İnce tarafından dile getirilen ”Last of Us atmayı unutmayın.” sözü de akla gelen ilk açıklamalar arasında.

Sizler siyasetçilerin espor ve oyun sektörüne ilgi göstermesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünden düşüncelerinizi bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


Bu haber ilginizi çekebilir:

Meral Akşener kürsüyü Sangal Esports Kurucu Ortağı Hamza Sönmez’e bıraktı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor