Connect with us

Espor

FIFA eWorld Cup Amsterdam tüm hızı ile devam ediyor

FIFA eWorld Cup bileti için heyecan devam ediyor.

FIFA eWorld Cup Amsterdam

Milyonlarca futbol severin 2018’in en iyi FIFA 18 oyuncusu olmak için çabaladığı FIFA eWorld Cup‘ın büyük finalinin sondan ikinci ayağı Amsterdam, Hollanda’da devam ediyor. Xbox ve PlayStation platformlarından toplam 64 oyuncunun yarıştığı etkinlik dün başladı.

YouTube, Twitch, Twitter ve Facebook üzerinden yapılan canlı yayınlar ile izleyiciler ile paylaşılan anlar, Hollanda’da bulunanlar tarafından canlı olarak izlenilebilecek. 28 – 30 Mayıs tarihleri arasında Xbox oyuncuları, 1 – 3 Haziran arası PlayStation oyuncularının karşılaşmaları oynanıyor olacak.

Beşiktaş eSports’un oyuncusu Schwenker Xbox kategorisinde son 32’ye kaldı

Beşiktaş eSports’un Xbox FIFA 2018 oyuncusu olan Dominik “Schwenker” Schwenk’de Multiplayer Balkan Cup’ta başarıya ulaşarak Amsterdam’a gitmeye hak kazanmıştı. Şimdi ise başarılı oyuncu kendi konsol kategorisinde son 32 oyuncu arasında yer aldı. Schwenker eğer son 16’ya kalmayı başarırsa, büyük final için Londra’ya gitmeye hak kazanacak.

PlayStation tarafında Galatasaray ve Futbolist de yer alıyor

Etkinlikte Xbox tarafında Beşiktaş eSports’tan Schwenker bulunurken, PlayStation tarafında ise Galatasaray Esports’tan Testotier ve Futbolist’ten Isopowerr yer alıyor. Testotier ve Isopowerr’ın karşılaşmaları, 1 Haziran’da oynanmaya başlanacak.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor