Connect with us

Oyun

Final Fantasy 6 Pixel Remaster için geri sayım başladı

Final Fantasy VI Pixel Remaster önümüzdeki yılın Şubat ayında geliyor

Final Fantasy 6 Pixel Remaster için geri sayım başladı

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan Final Fantasy, son yıllarda remaster ve remake versiyonlarıyla bir hayli ilgi çekiyor. Son olarak Final Fantasy 7 Remake ile en iyi rol yapma oyunu ödülünün sahibi olan Square Enix, Final Fantasy 6 Pixel Remaster‘ın önümüzdeki yılın Şubat ayında piyasaya sürüleceğini açıkladı. Hem IOS hem de Android’e çıkış yapacak oyun PC platformunda Steam aracılığı ile oyuncularla buluşacak.

” Size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için, oyunun geliştirme aşamasını tamamlarken son cilayı vurmak amacıyla gerekli zamanı tanıyoruz. Oyunu Steam üzerinden bireysel olarak veya Pixel Remaster paketi ile ön sipariş veren kişiler için yeni itemler getiriyor olacağız.”

Square Enix çıkış tarihinin yanı sıra erken sipariş için özel soundtrack ve duvar kağıtları yayınladı. Bahsi geçen bonus içerikler hem bundle hem de bireysel olarak ön sipariş veren oyuncular için geçerli olacak. Final Fantasy 6 Pixel Remaster’ın bireysel ön siparişleri henüz açılmış değil. Öte yandan serinin ilk 6 oyununu içeren paketi oyuncular Steam üzerinden 375 TL karşılığında satın alabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun