Connect with us

Espor

Fire Flux Esports VALORANT kadrosu değişiyor!

Fire Flux Esports VALORANT kadrosu yeniliğe gidiyor!

Fire Flux Esports VALORANT kadrosu değişiyor
Fire Flux Esports VALORANT kadrosu değişiyor.

Fire Flux Esports’da yenilik

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ve son bulan VALORANT Regional League 2022: Birlik Ligi | Split 2’de mücadele eden ve finalde rakibi FUT Esports’a, Bo5 formatında 3-2’lik skorla kaybeden Fire Flux Esports, kaybedilen şampiyonluk sonrası oyuncu değişikliğine giderek takımda değişiklik yaşanacağını takipçilerine ve taraftarlarına duyurdu.

Fire Flux Esports VALORANT kadrosu yenileniyor

Resmi Twitter hesaplarında yaptıkları duyuruda FF ekibi, takımdan ayrılacak ve yedekten kadroya geçen oyuncuları açıkladı. Yapılan açıklama ise şu şekilde:

VALORANT takımımız oyuncularından İbrahim “SouhcNi” Sağır ile isteği ve Emre “JN3v1cEEE” Bekçe ile anlaşma doğrultusunda kendilerine kulüp arama izni verilmiştir. Bu süreçte antrenmanlarımıza Eray “yetujey” Budak ve Mert “Wo0t” Alkan ile devam edeceğiz.

İbrahim “SouhcNi” Sağır’ın transfer süreci için kubilay@fireflux.gg ve kimi@ulti-agency.com, Emre “JN3v1cEEE” Bekçe’nin transfer süreci için ise kubilay@fireflux.gg ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadro planlamamız ve değişikliklerimiz hakkındaki gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşılan bu açıklama ile birlikte ileriki günlerde yaşanacak sıcak gelişmelerin kaçınılmaz olduğu söylenebilir. İbrahim “SouhcNi” Sağır ve Emre “JN3v1cEEE” Bekçe’nin yeni takımı belli olucağı günlerde ise, Fire Flux Esports VALORANT kadrosu da yeni ekip arkadaşlarını bulacak.

Yeni gelişmelerden haberdar olmak için lütfen takipte kalın.


İlginizi Çekebilir:

The Chosen Few VALORANT Academy’de ayrılık yağmuru!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor