Connect with us

Espor

Fire Flux Esports VALORANT takımı koçu Mavera takıma veda etti

Son duyurulara göre Fire Flux VALORANT takımında koç Mavera ile yollar karşılıklı olarak ayrıldı.

Fire Flux Esports VALORANT takımı koçu Mavera takıma veda etti

17 Temmuz Pazartesi günü FUT Esports’un League of Legends takımında yaşanan koç ayrılığının ardından aynı gün bir ayrılık da Fire Flux Esports VALORANT takımı bünyesinde geldi. Son duyurulara göre koç Mavera ile yollar karşılıklı olarak ayrıldı.

Saat 21.00’da takımın resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte koç Erim “Mavera” Şaşal ile karşılıklı olarak anlaşılarak yolların ayrılma kararı alındığı duyuruldu.

Mavera: “FF YOUNG projesi kariyerimin incisi olarak kalacak”

Ayrılık haberinin ardından takımdan birçok kişi Mavera’ya çeşitli Tweet’le ve diğer paylaşımlar ile veda ederken, 26 yaşındaki koç kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda duygu ve düşüncelerini şu ifadeler aktararak, 2021 yılının eylül ayından bu yana görev aldığı takıma veda etti:

“2 yıllık çok geliştiğim, kazanmak için her koşulda çok çalıştığım bir serüven oldu. Yeni sezon planları doğrultusunda bazı noktalarda farklı düşüncelerimiz oldu; bu nedenle yeni bir sayfa açma kararı aldım. Saygı ve sevgi çerçevesinde karşılıklı olarak ayrıldık. Başta desteklerini esirgemeyen @temucinunalp, @unlostv, @kubilic1ous ve bendeki potansiyeli görüp beni koçluğa ikna eden @marqnue olmak üzere birlikte çalıştığım herkese tek tek teşekkür ediyorum. Özellikle FF YOUNG projesi kariyerimin incisi olarak kalacak. Son olarak bizi destekleyen, eleştiren sevgili arkadaşlar; çok teşekkür ediyorum, sizleri seviyorum. Yakın zamanda açıklamalarım ve duyurularım olacak”

Fire Flux Esports VALORANT takımı kadrosu

  • Eray “yetujey” Budak
  • Mert “Wo0t” Alkan
  • Volkan “sociablEE” Yönal
  • Ufuk “SasuKe” Göktaş
  • Uğur “Ruxic” Güç

İlginizi Çekebilir:

VALORANT aim geliştirme nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

VALORANT iade politikası nedir? VALORANT iade etme işlemi nasıl yapılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor